Колос — Зоря — 0:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-21 17:00 21 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Зоря — 0:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Зоря (Луганськ).

Колос - Зоря - 0:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаКолос - Зоря - 0:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 22-й тур

Колос (Ковалівка) — Зоря (Луганськ) — 0:1 (0:1)
Голи: Бражко (31)

Предупредження: Золотов (30), I. Снурніцин (38), Богданов (45), Бражко (50), I. Снурніцин (55)

Огляд матчу Колос — Зоря:

У напруженій боротьбі луганська «Зоря» здобула перемогу над ковалівським «Колосом» із рахунком 1:0. Матч Прем’єр-ліги проходив на стадіоні «Ковалівка», і обидві команди доклали чимало зусиль, щоб вирвати перемогу. Перший тайм розпочався з того, що «Колос Ковалівка» отримав жовту картку на 30-й хвилині, коли був попереджений М. Золотов. Луганська «Зоря» зробила ривок уже за хвилину, коли В. Бражко забив гол, вивівши свою команду в лідери. На 38-й хвилині був вилучений І. Снурніцин із луганської «Зорі», а перед самою перервою жовту картку отримав А. Богданов із ковалівського «Колоса». У другому таймі гравець луганської «Зорі» В. Бражко отримав ще одну жовту картку на 50-й хвилині, а за п’ять хвилин другу жовту картку отримав І. Снурніцин, залишивши свою команду грати вдесятьох.

У спробі змінити ситуацію луганська «Зоря» зробила першу заміну на 58-й хвилині: Д. Антюх вийшов замість Р. Вантуха. Колос Ковалівка відповів двома замінами на 62-й хвилині: В. Лисенко замінив К. Попова, а С. Болбат — А. Богданова. Луганська «Зоря» зробила ще дві заміни на 68-й хвилині: Е. Герреро на Д. Мишньова та К. Дришлюк на В. Бражка. Колос Ковалівка, намагаючись зрівняти рахунок, зробив заміну на 78-й хвилині, замінивши П. Оріховського на Ю. Ісаєнка. На 81-й хвилині луганська «Зоря» провела ще дві заміни: С. Булеца вийшов замість П. Полегенька, а М. Русин замінив О. Хахльова. Незважаючи на кілька хороших моментів у обох команд, жодна зі сторін не змогла забити гол у другому таймі, віддавши перемогу луганській «Зорі» з рахунком 1:0. Гра стала свідченням конкурентоспроможності Прем’єр-ліги, і обидві команди можуть пишатися своїми виступами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Шахтар, Зоря — Чорноморець.