Аугсбург — Штутгарт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-21 23:30 21 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Штутгарт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Аугсбург - Штутгарт - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаАугсбург - Штутгарт - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: Д. Дрена Бельо (8) — Ендо (78)

Предупредження: Хірокі Іто (20), Т. Кулібалі (52), Бауер (62), Джоша Вагноман (70), Елвіс Рексбечай (78), Удуохай (85), J. Баумгартлінгер (89), А. Маєр (90+1)

Огляд матчу Аугсбург — Штутгарт:

Матч Бундесліги між ФК Аугсбург і ВФБ Штутгарт став захоплюючим протистоянням двох найкращих футбольних команд Німеччини. Матч проходив на арені WWK і відрізнявся напруженою боротьбою між двома командами. У першому таймі домінував ФК Аугсбург, який вийшов уперед на 8-й хвилині завдяки приголомшливому голу, забитому Д. Бельо. Попри кілька спроб VfB Stuttgart зрівняти рахунок, вони не змогли забити гол у першому таймі. Однак у другому таймі гра переломилася, коли «Штутгарту» вдалося зрівняти рахунок на 78-й хвилині завдяки голу В. Ендо. Матч був наповнений кількома примітними подіями, включно з жовтими картками і замінами. Протягом усього матчу суддя роздав жовті картки кільком гравцям, зокрема Х. Іто, Т. Кулібалі, М. Бауеру, Е. Рекшбекаю, Ф. Удуохаю, Я. Баумгартлінгеру і А. Майєру.

Кількість замін, зроблених обома сторонами, означала, що вони постійно змінювали свою тактику, щоб отримати перевагу одна над одною. ФК «Аугсбург» здійснив чотири заміни протягом усієї гри, причому Іаго і Д. Бельо були замінені на 34-й і 46-й хвилинах відповідно. У другому таймі на 70-й хвилині на заміну вийшли Р. Варгас і Е. Демірович. Потім до них приєднався М. Педерсен, який вийшов на заміну на 77-й хвилині. На початку другого тайму «Штутгарт» здійснив дві ранні заміни: К. Фюріха і Е. Міллота замінили Т. Кулібалі і Сілас. Третя й остання заміна була проведена на 71-й хвилині, коли Б. Соса замінив Т. Томаша. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди отримали по одному очку. Наразі ФК «Аугсбург» посідає 13-те місце в турнірній таблиці Бундесліги, а «ВФБ Штутгарт» — 9-те. Матч продемонстрував дві сильні команди і подарував уболівальникам захоплююче футбольне видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Аугсбург, Штутгарт — Боруссія М.