Верона — Болонья — 2:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-21 23:52 21 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Болонья — 2:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Болонья (Італія).

Верона - Болонья - 2:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаВерона - Болонья - 2:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Верона (Італія) — Болонья (Італія) — 2:1 (1:0)
Голи: Верді (45+6), Верді (62) — Ніколас Домінгес (90+4)

Предупредження: С. Пош (25), М. Берроу (31), Ніколас Домінгес (37), Скорупскі (45+4), Давіде Фараоні (56), Дуда (72)

Огляд матчу Верона — Болонья:

Футбольні вболівальники з нетерпінням чекали на матч між «Вероною» та «Болоньєю» в Серії А на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді. Перша половина гри не розчарувала: команди грали жорстко і швидко. Перша важлива подія у грі сталася на 25-й хвилині, коли гравець «Болоньї» С. Пош отримав жовту картку. Веронці скористалися цим і на 30-й хвилині О. Абільдгаард був замінений на О. Дуду. На 31-й хвилині гравець «Болоньї» М. Барроу оступився і отримав жовту картку. Верона також отримала свою частку жовтих карток: Н. Домінгес і Л. Скорупскі були вилучені на 37-й і 45-й хвилинах відповідно. Однак головною подією першого тайму став пенальті, призначений у ворота «Верони» на 45-й хвилині.

С. Верді зміг влучити у сітку воріт, вивівши «Верону» вперед із рахунком 1:0. У другій половині гри стався цілий шквал замін: на 46-й хвилині Болонья випустила М. Ебішера замість Р. Орсоліні та Н. Моро замість М. Барроу. У цей самий час «Верона» випустила А. Гаїча замість М. Джурича. Верона збільшила свою перевагу на 62-й хвилині, коли С. Верді забив свій другий гол у грі. Однак команда не змогла втримати перевагу, бо на 90-й хвилині Н. Домінгес із «Болоньї». Домінгес із Болоньї забив гол, завершивши гру з рахунком 2:1 на користь Верони. Матч був сповнений драматичних моментів, а заміни дали змогу тренерам ввести в гру свіжі сили і змінити темп гри. Загалом, це була чудова футбольна гра, яка продемонструвала талант обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кремонезе — Верона, Болонья — Ювентус.