Анже — ПСЖ — 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 00:00 21 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і ... Анже — ПСЖ — 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і ПСЖ (Париж).

Анже - ПСЖ - 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаАнже - ПСЖ - 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Анже (Франція) — ПСЖ (Париж) — 1:2 (0:2)
Голи: Тіуб (87) — Мбаппе (9), Мбаппе (26)

Огляд матчу Анже — ПСЖ:

На футбольних уболівальників очікувало захопливе видовище: «Анже» приймав «Парі Сен-Жермен» у матчі, який обіцяв бути сповненим захопливих моментів. Обидві сторони вийшли на поле з повною віддачею, і вболівальники з нетерпінням чекали кожного моменту матчу. Парі Сен-Жермен" почав гру на ура: Кіліан Мбаппе забив перший гол у матчі вже на 9-й хвилині. Це задало тон решті частини гри, оскільки гості продовжували люто атакувати. Анже насилу справлявся з темпом гри, і незабаром Мбаппе завдав нового удару на 26-й хвилині, забивши другий гол і подвоївши перевагу ПСЖ. Перший тайм закінчився з рахунком 0:2 на користь «Парі Сен-Жермен», залишивши «Анже» гору, на яку потрібно було піднятися в другому таймі. Господарям дуже потрібен був гол, щоб переломити хід гри, але захист ПСЖ був грізним, і вони були сповнені рішучості зберегти чистий рахунок. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін: на 62-й хвилині «Парі Сен-Жермен» випустив Марко Верратті замість Карлоса Солера.

Анже відповів на це, випустивши Ісмаеля Ніана замість Алассана Сіми сім хвилин потому, а потім Уаліда Камара замість Софіана Тьюба на 69-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Анже» все ще намагався зламати оборону «ПСЖ», і тільки на 87-й хвилині їм нарешті вдалося прорватися вперед. Тіуб, який був замінений раніше, забив чудовий гол, подарувавши «Анже» проблиск надії всього за кілька хвилин до кінця матчу. У відповідь «Парі Сен-Жермен» зробив кілька замін: на 88-й хвилині Вітінья замінив Веслі Заїр-Емері, а ще за хвилину Хуан Бернат вийшов замість Едуарда Бітшіабу. Однак, попри всі зусилля, «Анже» вистояв і не дозволив «ПСЖ» збільшити свою перевагу. Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Парі Сен-Жермен», а дубль Кіліана Мбаппе став вирішальним для обох сторін. Уболівальники на стадіоні «Стад Раймон-Копа» отримали задоволення від захопливого футболу, в якому обидві команди виклалися на повну. Це була заслужена перемога ПСЖ, який продовжує домінувати у французькій Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Анже, ПСЖ — Лор’ян.