Еспаньол — Кадіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 00:02 21 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Еспаньол (Іспанія) і ... Еспаньол — Кадіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Еспаньол (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Еспаньол - Кадіс - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаЕспаньол - Кадіс - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Еспаньол (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Хіль (10), Кабрера (26), К. Монтес (30), Феде Сан Еметеріо (39), Алекс Відаль (67), І. Карселен (68)

Огляд матчу Еспаньол — Кадіс:

У Ла Лізі завершився напружений матч із невиразним рахунком: «Еспаньол» приймав «Кадіс» на стадіоні RCDE. У грі було багато спекотних обмінів і напружених моментів, але обидві команди не змогли влучити у площину воріт, що призвело до нічиєї 0:0. У перші десять хвилин гри гравець «Еспаньола» О. Хіль отримав жовту картку за фол. Кадіс вирішив зробити першу заміну в матчі на дев’ятнадцятій хвилині: Фалі вийшов замість В. Чуста. Жовті картки продовжували пред’являтися обом командам: на двадцять шостій хвилині Л. Кабрера отримав вилучення за «Еспаньйол», а на тридцятій — К. Монтес за ту саму команду. Ф. Сан-Еметеріо з Кадіса також отримав жовту картку на тридцять дев’ятій хвилині. На перерву обидві команди пішли за рахунку 0:0. У другому таймі «Еспаньол» зробив дві швидкі заміни на п’ятдесят п’ятій хвилині: А. Педроса замінив А. Відаля. Х. Грагера також вийшов замість К. Баре.

На шістдесят п’ятій хвилині у складі «Еспаньола» замість Х. Пуадо з’явився Н. Меламед. Кадіс зробив свої заміни швидко: Т. Бонгонда замінив А. Фернандеса на шістдесят шостій хвилині. На тій же хвилині Ф. Сан Еметеріо змінив І. Алехо. На шістдесят сьомій хвилині «Еспаньол» отримав ще одну жовту картку, цього разу за А. Відаля. І. Карселен із Кадіса також отримав вилучення на шістдесят восьмій хвилині. На сімдесят восьмій хвилині «Еспаньол» зробив останню заміну: Л. Кабрера був замінений на Д. Суареса. Кадіс також зробив останню заміну на вісімдесят дев’ятій хвилині: С. Гвардіола замінив Р. Марті. Матч закінчився з рахунком 0:0, принісши обом командам по одному очку. «Еспаньол» буде розчарований тим, що не взяв усі три очки вдома, але «Кадіс» буде задоволений виїзним очком проти складного суперника. Сезон Ла Ліги ще далекий від завершення, і обом командам необхідно продовжувати вдосконалюватися, щоб досягти своїх цілей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Еспаньол, Кадіс — Осасуна.