Фулгем — Лідс — 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 16:30 22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Лідс — 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Лідс (Англія).

Фулгем - Лідс - 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаФулгем - Лідс - 2:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Фулгем (Англія) — Лідс (Англія) — 2:1 (0:0)
Голи: Вілсон (58), Андреас Перейра (72) — Жоао Палінья (79)

Предупредження: Жоао Палінья (16), В. Маккенні (37), М. Вобер (62), Купер (67), Рока (90+4)

Огляд матчу Фулгем — Лідс:

«Фулгем» здобув важливу домашню перемогу над «Лідсом» на стадіоні «Крейвен Коттедж» у напруженому поєдинку Прем’єр-ліги, який закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів. Гра почалася з обміну ударами між обома командами, і жодна з них не змогла зачепитися за нічию в дебюті зустрічі. Перший інцидент стався на 16-й хвилині, коли півзахисник «Фулхема» Дж. Палхінья отримав жовту картку за грубий підкат проти гравця «Лідса». Лідс став наступною командою, яка отримала попередження на 37-й хвилині, оскільки В. Маккенні також був попереджений. Глухий кут був остаточно перерваний незадовго до закінчення години гри, коли нападник «Фулхема» Х. Вілсон ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. Лідс отримав удар, коли М. Вобер отримав жовту картку на 62-й хвилині, після чого зробив дві швидкі заміни. Б. Ааронсон і П. Бемфорд були замінені на Л. Сіністерру і Родріго відповідно на 65-й хвилині.

Потім Лідс отримав ще одне вилучення, оскільки Л. Куперу була показана жовта на 67-й хвилині. Ситуація змінилася на гірше, коли А. Перейра подвоїв перевагу «Фулхема» на 72-й хвилині, і здавалося, що гра вислизає від «Лідса». Однак у них з’явився проблиск надії, коли Дж. Палхінья помилково відправив м’яч у власні ворота, коли до кінця гри залишалося трохи більш як 10 хвилин. Потім «Фулгем» зробив низку замін: Б. Рід і Х. Рід замінили Карлоса Вінісіуса і С. Лукіча на 82-й хвилині. Лукіча на 82-й хвилині. На 86-й хвилині «Фулгем» зробив останню заміну в матчі: Х. Вілсон і А. Перейра замінили М. Соломона і Т. Кейрні. Лідс отримав ще одну жовту картку, оскільки на 90-й хвилині був вилучений М. Рока. Гра підійшла до кінця, і «Фулгем» вийшов переможцем, показавши хорошу гру і здобувши перемогу над своїми суперниками. Ця перемога дозволить їм піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги і додасть такий необхідний імпульс у їхньому прагненні до безпеки. Щодо Лідса, то вони жалкуватимуть про втрачену можливість набрати кілька цінних очок на виїзді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Фулхем, Лідс — Лестер.