Осасуна — Бетіс — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 17:00 22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Бетіс — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Бетіс (Севілья).

Осасуна - Бетіс - 3:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаОсасуна - Бетіс - 3:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Осасуна (Памплона) — Бетіс (Севілья) — 3:2 (3:1)
Голи: Анте Будимир (6), Анте Будимир (11), Монкайола (41) — Juan Miranda (16), Гвідо Родрігес (70)

Предупредження: Ернандес (43), Kike García (90+3)

Огляд матчу Осасуна — Бетіс:

Матч Ла Ліги між «Осасуною» і «Реал Бетісом» на стадіоні «Ель Садар» був насичений захопливими моментами, адже обидві команди билися на полі. Від самого початку «Осасуна» прагнула взяти гру під свій контроль, і швидко забила перший гол на 6-й хвилині завдяки голу А. Будимира. На 11-й хвилині Будимир знову збільшив перевагу «Осасуни», забивши свій другий гол у матчі. Реал Бетіс не здавався, і їм вдалося забити перший гол на 16-й хвилині зусиллями Х. Міранди. Однак «Осасуна» продовжувала домінувати в матчі, і на 41-й хвилині Х. Монкайола забив ще один гол. Монкайола забив ще один гол за свою команду. Ситуація набула неприємного обороту для «Осасуни» на 43-й хвилині, коли А. Ернандес отримав жовту картку. У перерві рахунок був 3:1 на користь «Осасуни». Реал Бетіс, здавалося, повинен був зробити диво, щоб відігратися. Однак другий тайм був сповнений сюрпризів. У перерві «Реал Бетіс» зробив дві заміни: А. Гуардадо вийшов замість С. Каналеса, а Луїс Енріке — замість Родрі. Ці заміни, схоже, створили диво, оскільки «Реал Бетіс» повернувся в гру сильнішим.

На 65-й хвилині вони зробили ще дві заміни: В. Карвальо на Хоакіна та Б. Іглесіаса на Вілліана Хосе. Майже одразу ж Г. Родрігес забив гол на 70-й хвилині, наблизивши «Реал Бетіс» до рахунку «Осасуни». У відповідь на це «Осасуна» випустила на 70-й хвилині К. Бар’ю замість І. Беніто, сподіваючись утримати перевагу. Однак «Реал Бетіс» продовжував іти вперед, і на 81-й хвилині їм вдалося забити ще один гол. Осасуна також зробила кілька замін на 81-й хвилині, випустивши К. Гарсію замість А. Будиміра, Р. Пенья замість Н. Відаля та А. Еззальсулі замість М. Санчеса. Реал Бетіс зробив останню заміну на 81-й хвилині, замінивши Абнера на Х. Міранду. В останні хвилини матчу «Осасуна» намагалася втримати перевагу, але «Реал Бетіс» насідав на них. На 87-й хвилині «Осасуна» зробила останню заміну, випустивши А. Ороса замість І. Муньоса. Однак на останній хвилині гри вони отримали жовту картку, коли був вилучений К. Гарсія. Незважаючи на доблесні зусилля «Реал Бетіса» у другому таймі, вони не змогли домогтися нічиєї або перемоги. Підсумковий рахунок склав 3:2 на користь «Осасуни». Це був дуже цікавий матч, і обидві команди заслуговують на похвалу за те, що влаштували таке захопливе шоу для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Осасуна, Бетіс — Реал С-дад.