Верес — Минай — 1:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 17:02 22 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Минай — 1:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Минай (Минай).

Верес - Минай - 1:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаВерес - Минай - 1:1. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 22-й тур

Верес (Рівне) — Минай (Минай) — 1:1 (0:0)
Голи: Близниченко (54) — Е. Твердохліб (60)

Предупредження: Горін (22), Пасіч (40)

Огляд матчу Верес — Минай:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Верес Рівне» та «Минай», що відбувся на стадіоні «Авангард», завершився внічию 1:1 після захопливого поєдинку. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди скасовували одна одну. Гра пожвавилася на 22-й хвилині, коли гравець «Миная» О. Горін отримав жовту картку. Перший тайм закінчився безгольовим, але не без суперечок: перед самою перервою за фол був вилучений гравець команди «Верес Рівне» Г. Пасіч. Другий тайм розпочався з того, що «Верес Рівне» спробував перехопити ініціативу. І це їм вдалося, забивши перший гол у матчі на 54-й хвилині зусиллями А. Близниченка. Однак «Минай» відбився і незабаром зрівняв рахунок на 60-й хвилині зусиллями Ю. Твердохліба.

Обидві команди продовжували домагатися перемоги, але цього не сталося, оскільки заміни стали порядком речей. Минай зробив дві швидкі заміни на 58-й хвилині, замінивши М. Шишку і А. Булезу на О. Горіна і Б. Чуєва відповідно. Верес Рівне відповів двома замінами на 74-й хвилині, замінивши М. Гайдучика та А. Близниченка на М. Шестакова та В. Дахновського. Минай зробив ще одну заміну на 75-й хвилині, замінивши В. Рогозинського на І. Трубочкіна, а Верес Рівне здійснив останню зміну на 82-й хвилині, замінивши Д. Клеца на Д. Шуха. Шуха. Заміни не принесли нових голів, і матч закінчився внічию, на розчарування обох уболівальників. Незважаючи на результат, матч вийшов цікавим, з великою кількістю поворотів і несподіванок, і обидві команди будуть прагнути розвинути цю гру в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Львів, Минай — Металіст 1925.