Салернітана — Сассуоло — 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 18:00 22 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Сассуоло — 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Сассуоло (Італія).

Салернітана - Сассуоло - 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаСалернітана - Сассуоло - 3:0. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Салернітана (Італія) — Сассуоло (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: Л. Пірола (9), Б. Діа (20), Кулібалі (65)

Предупредження: Бронн (70), Матеус Енріке (78), Руан (80)

Огляд матчу Салернітана — Сассуоло:

У матчі Серії А на стадіоні «Арекі» «Салернітана» зустрілася з «Сассуоло». «Салернітана» розпочала гру потужно, забивши два голи в першому таймі. Перший гол був забитий з ноги Л. Піроли на 9-й хвилині, а другий гол забив Б. Діа на 20-й хвилині. На початку другого тайму «Сассуоло» зробив заміну: Д. Фраттезі був замінений на А. Пінамонті. Однак це не змінило перебіг матчу, оскільки «Салернітана» продовжувала домінувати. На 58-й хвилині «Салернітана» зробила першу заміну: Л. Пірола був замінений на Д. Бронна. Лише через сім хвилин Л. Кулібалі забив третій гол за «Салернітану», забезпечивши їй впевнене лідерство. Сассуоло спробував переломити хід матчу, зробивши дві заміни на 68-й хвилині, замінивши Ж. Дефреля і М. Лопеса на Е. К. Сейде і К. Торстведта.

Однак це не допомогло команді, оскільки «Салернітана» продовжувала контролювати гру. На 70-й хвилині «Салернітана» отримала жовту картку, коли був вилучений Д. Бронн. За дві хвилини по тому вони зробили дві заміни, випустивши Е. Ботейма замість П. Маццоккі і М. Ловато замість В. Троост-Еконга. Потім «Салернітана» зробила ще дві заміни на 73-й хвилині: Л. Кулібалі замінив Е. Бохінен, а Н. Дьомбер вийшов замість К. Пятека. Сассуоло зробив останню заміну на 82-й хвилині, випустивши Рожеріо замість Р. Марчіцца, але це виявилося занадто пізно. На 88-й хвилині «Салернітана» зробила останню заміну, випустивши Н. Дьомбера замість К. П’ятека. Матч закінчився перемогою «Салернітани» з рахунком 3:0, заслуженою перемогою за домінуючий виступ. Вболівальники «Салернітани», безсумнівно, будуть задоволені результатом, адже їхня команда продовжує боротьбу за місце у вищому дивізіоні італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Салернітана, Сассуоло — Емполі.