Майнц — Баварія — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 18:30 22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Баварія — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Майнц - Баварія - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаМайнц - Баварія - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Майнц (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 3:1 (0:1)
Голи: Аджорк (65), Леандро Баррейро (73), Аарон Мартін (79) — Мане (29)

Предупредження: Аарон Мартін (57), Кор (60)

Огляд матчу Майнц — Баварія:

Матч Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і Bayern Munich на стадіоні MEWA ARENA став захопливим поєдинком із підсумковим рахунком 3:1 на користь господарів поля. У першому таймі «Баварія» володіла м’ячем і створила кілька гольових можливостей. Першу заміну вони зробили на дев’ятій хвилині, коли А. Девіс вийшов замість Н. Мазрауї, який отримав травму. Мюнхенська «Баварія» думала, що забила перший гол у матчі на 16-й хвилині, але його було скасовано через офсайд. Однак на 29-й хвилині С. Мане все-таки забив перший гол. FSV Mainz 05 вийшов на другий тайм сильнішим і, здавалося, був сповнений рішучості відігратися. На 46-й хвилині вони зробили першу заміну: А. Качі вийшов замість А. Мартіна. Мартін на той час уже отримав жовту картку, а на 60-й хвилині — ще одну.

FSV Mainz 05 зробив другу заміну на 64-й хвилині: Д. Кольр вийшов замість А. Штаха. Незабаром після цього Л. Айорк забив відмінний гол за господарів на 65-й хвилині, а на 73-й хвилині Л. Баррейро забив другий гол. Одразу після цього «Баварія» зробила дві заміни: Й. Кімміх і Т. Мюллер вийшли замість Р. Гравенберха і М. Теля. FSV Mainz 05 також зробив дві заміни: Лі Чже Сун і Л. Ажорк замінили А. Баркока і М. Інгвартсена. Всього за 11 хвилин до кінця гри А. Мартін забив третій гол за «Майнц 05», забезпечивши перемогу господарям поля. На 80-й хвилині «Баварія» провела дві останні заміни: С. Мане вийшов замість Л. Сане, а Й. Мусіала — замість С. Гнабрі. FSV Mainz 05 зробив останню заміну на 83-й хвилині: Е. Фернандеш замінив А. Хака. Загалом, це був захопливий матч із несподіваною розв’язкою, оскільки «FSV Майнц 05» зміг перевернути хід гри і здобути заслужену перемогу над гігантами ліги — мюнхенською «Баварією».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Майнц, Баварія — Герта.