Хоффенхайм — Кельн — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 18:32 22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Кельн — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Кельн (Німеччина).

Хоффенхайм - Кельн - 1:3. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаХоффенхайм - Кельн - 1:3. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Кельн (Німеччина) — 1:3 (0:2)
Голи: Дольберг (90+4) — Кайнц (18), Деві Селке (39), Ян Тільманн (90+2)

Попередження: Деві Селке (26), M. Schwabe (29), Дж. Брукс (29)

Огляд матчу Хоффенхайм — Кельн:

Матч між 1899 Гоффенгайм і ФК «Кольн» на арені PreZero в Бундеслізі був напруженою битвою між двома командами, які прагнуть перемоги. Рахунок у перерві був 0:2 на користь ФК «Кольн», два вирішальні голи забили Д. Зельке і Ф. Кайнц з пенальті. Під час першого тайму спалахнули пристрасті: обидві команди отримали кілька жовтих карток. Д. Зельке з ФК «Кольн» також отримав жовту картку за свої дії. Гравець команди «Хоффенхайм 1899» Я. Брукс також отримав жовту картку. У другому таймі було зроблено більше замін, оскільки обидві команди намагалися змінити тактику і отримати перевагу. 1899 Гоффмангайм зробив три заміни: Ф. О. Беккера замінив М. Даббур, К. Акпогума замінив Р. Сков, а К. Баумгартнера замінив Т. Бішоф. Д. Гайгер також вийшов на заміну замість С. Руді.

ФК «Кольн» зробив дві заміни: Д. Любичич був замінений на Й. Тільманна, а Д. Зельке — на С. Тіггеса. Ф. Кайнц також був замінений на К. Шиндлера, а Л. Майна вийшов замість Д. Гусейнбашича. Б. Шмітц також був пізно замінений на Л. Кіліана. Попри ранню перевагу ФК «Кольн» у два м’ячі, у другому таймі «Гоффенгайм 1899» завзято чинив опір. К. Дольберг вийшов на заміну замість Анжеліно і забив гол на 90-й хвилині. Однак на 90-й хвилині Й. Тільманн із ФК «Кольн» також забив гол, забезпечивши перемогу з рахунком 1:3. Матч став захоплюючим видовищем, яке продемонструвало таланти обох команд. Хоча ФК «Кольн» домінував у першому таймі, «1899 Хоффманхайм» продемонстрував свою стійкість у другому таймі. Обидві команди провели різні заміни і внесли зміни у свій план, у результаті чого вийшов інтригуючий матч, який обов’язково варто подивитися любителям футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Хоффенхайм, Кельн — Фрайбург.