Бохум — Вольфсбург — 1:5. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 18:34 22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Вольфсбург — 1:5. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Вольфсбург (Німеччина).

Бохум - Вольфсбург - 1:5. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаБохум - Вольфсбург - 1:5. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Бохум (Німеччина) — Вольфсбург (Німеччина) — 1:5 (0:3)
Голи: М. Брощинські (69) — Маттіас Сванберг (10), Ю. Камінські (21), Патрік Віммер (33), Маттіас Сванберг (56), Вальдшмідт (77)

Предупредження: К. Штегер (21), Патрік Віммер (24), Е. Машович (31), C. Антві-Аджей (37), Дж. Гілавогі (80), Міккі ван де Вен (84)

Огляд матчу Бохум — Вольфсбург:

У нещодавньому матчі між командами VfL BOCHUM і VfL Wolfsburg у Бундеслізі вболівальники стали свідками захопливого видовища. Матч проходив на стадіоні «Воновія Рурштадіон», де від обох команд очікували найкращого виступу. Уже через 10 хвилин після початку гри М. Сванберг із «Вольфсбурга» забив приголомшливий гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Цей гол задав тон грі та відкинув «ВФЛ Бохум» назад. «Вольфсбург» продовжував домінувати у грі і знову забив на 21-й хвилині, завдяки голу Я. Камінські. Перший тайм не обійшовся без суперечок: К. Штогер із «ВФЛ Бохум» отримав жовту картку за несвоєчасну атаку. Його команда страждала від відсутності його креативної гри до кінця гри. Крім того, П. Віммер із «Вольфсбурга» був вилучений за фол на 24-й хвилині. «Вольфсбург» продовжував домінувати в першому таймі, забивши третій гол на 33-й хвилині завдяки другому голу П. Віммера. Перший тайм закінчився з рахунком 0:3 на користь «Вольфсбурга».

Другий тайм розпочався зі шквалу замін, обидві команди прагнули змінити траєкторію гри. На 56-й хвилині М. Сванберг забив свій другий гол у грі, збільшивши перевагу «Вольфсбурга» до чотирьох м’ячів. VfL BOCHUM не здавався і продовжував іти вперед, що призвело до голу М. Брощинські на 69-й хвилині. Однак їхні надії на повернення були ослаблені, коли Й. Вінд промахнувся з пенальті у ворота «Вольфсбурга», а через хвилину Л. Вальдшмідт забив гол, п’ятий у грі своєї команди. На 79-й хвилині Й. Камінські був замінений, а у складі «Вольфсбурга» з’явився Н. Коцца. Лише за шість хвилин до кінця гри М. ван де Вен з «Вольфсбурга» був вилучений з поля за несвоєчасний виклик. Матч закінчився з рахунком 1:5, і «Вольфсбург» взяв усі три очки. Ця перемога вивела команду на хорошу позицію в лізі, і вона прагнутиме розвинути цю форму в найближчих матчах. З іншого боку, «ВФЛ Бохум» сподівається відігратися після цієї поразки і повернути сезон у нормальне русло.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Боруссія Д, Вольфсбург — Майнц.