Кр-л Пелас — Евертон — 0:0. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 19:03 22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Евертон — 0:0. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Евертон (Ліверпуль).

Кр-л Пелас - Евертон - 0:0. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаКр-л Пелас - Евертон - 0:0. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Евертон (Ліверпуль) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Т. Мітчелл (27), Холгейт (37), Д. Калверт-Левін (64), Холгейт (80)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Евертон:

«Кристал Пелас» та «Евертон» зустрілися в напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк». Попри кілька спроб обох команд, гра закінчилася безгольовою нічиєю. Перша половина гри пройшла в рівній боротьбі, обидві команди не могли влучити у площину воріт. Першу жовту картку в грі отримав гравець «Кристал Пелас» Т. Мітчелл на 27-й хвилині. М. Голгейт з «Евертона» також отримав жовту картку на 37-й хвилині. У другому таймі було ще кілька спроб забити гол, але жодна з команд не змогла скористатися своїми можливостями. На 64-й хвилині Д. Калверт-Льюїн з «Евертона» отримав жовту картку.

Намагаючись змінити ситуацію, «Кристал Пелас» здійснив три заміни на 71-й і 78-й хвилинах, випустивши на поле О. Едуарда, Дж. Холгейт з «Евертона», який вже отримав жовту картку, на 80-й хвилині отримав червону картку, поставивши свою команду в невигідне становище. Незважаючи на скорочення складу, «Евертон» зробив заміну на 81-й хвилині, випустивши Д. Грея замість Б. Годфрі. На останніх хвилинах гри «Евертон» зробив ще одну заміну, випустивши Н. Мопея замість Д. Капея. Мопея замість Д. Калверт-Льюїна. Гра закінчилася з рахунком 0:0, обидві команди поділили очки. У той час як «Кристал Пелас» буде розчарований тим, що не зміг реалізувати свої моменти, «Евертон» буде задоволений тим, що заробив очко, незважаючи на скорочення складу до 10 осіб. Результат не матиме великого впливу на турнірну таблицю, але він слугує нагадуванням про конкурентоспроможність Прем’єр-ліги. Обом командам необхідно перегрупуватися і виробити більш ефективні стратегії напередодні наступних матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Кр-л Пелас, Евертон — Ньюкасл.