Лаціо — Торіно — 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 21:00 22 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Торіно — 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Торіно (Турин).

Лаціо - Торіно - 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЛаціо - Торіно - 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Лаціо (Рим) — Торіно (Турин) — 0:1 (0:1)
Голи: Іван Іліч (43)

Предупредження: Кароль Лінетті (25), Романьолі (48), Rodriguez (62), Вілфрід Сінго (63), Андре Гравійон (78), Лаццарі (79)

Огляд матчу Лаціо — Торіно:

У довгоочікуваному матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко» «Лаціо» зустрівся з суперниками з «Торіно». У матчі обидві команди виклалися на повну, щоб заробити три очки, але перемога дісталася «Торіно» з рахунком 0:1. Початок гри був неспішним, але по ходу першого тайму гра набирала обертів. На 25-й хвилині гравець «Торіно» К. Лінетті отримав жовту картку, але команда швидко надолужила згаяне. Незадовго до кінця першого тайму І. Іліч забив приголомшливий гол і зробив рахунок 0:1 на користь «Торіно». У другому таймі «Лаціо» почав проводити атаки, щоб зрівняти рахунок. Однак команді завадило те, що А. Романьолі отримав жовту картку на 48-й хвилині. «Лаціо» спробував відновити рівновагу, але його спроби зрівняти рахунок не увінчалися успіхом. На 54-й хвилині «Лаціо» зробив дві швидкі заміни: Педро вийшов замість К. Іммобіле, а М. Вечіно — замість М. Антоніо.

Ці зміни були зроблені в спробі надати більше енергії грі команди, але, на жаль, вони не принесли бажаних результатів. Торіно також було нелегко: два їхні гравці, Р. Родрігес і С. Сінго, отримали жовті картки на 62-й і 63-й хвилинах відповідно. За рахунку 0:1 обидві команди спробували зробити вирішальні заміни, щоб переломити хід гри на свою користь. На 69-й хвилині Торіно випустив Н. Радоньїча замість І. Карамоха, а Лаціо зробив ще дві заміни. Е. Хісаж вийшов замість М. Лаццарі, а Патрік — замість Н. Казале, але жодна із замін не змогла переломити хід гри на користь «Лаціо». У заключній стадії гри А. Гравільон із «Торіно» вийшов замість С. Сінго, а «Лаціо» зробив останню заміну, випустивши А. Марушича замість Л. Пеллегріні. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Торіно», якому вдалося втримати невелику перевагу. Незважаючи на спроби «Лаціо» зрівняти рахунок, саме «Торіно», на радість своїх уболівальників, завоював три очки. Матч став справжньою демонстрацією майстерності, а кілька жовтих карток свідчили про те, що обидві команди грали від душі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Лаціо, Торіно — Аталанта.