Боруссія Д — Айнтрахт — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 21:30 22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Айнтрахт — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Айнтрахт (Німеччина).

Боруссія Д - Айнтрахт - 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія Д - Айнтрахт - 4:0. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Айнтрахт (Німеччина) — 4:0 (3:0)
Голи: (19), Мален (24), Матс Хуммельс (41), Мален (66)

Предупредження: C. Lenz (12), Р. Коло Муані (24), Роде (49), (54), К. Адейємі (82)

Огляд матчу Боруссія Д — Айнтрахт:

Дортмундська «Боруссія» показала домінуючу гру проти франкфуртського «Айнтрахта» в нещодавньому матчі Бундесліги на стадіоні «Сигнал Ідуна Парк». Рахунок матчу в перерві був 3:0, що свідчить про ранню перевагу дортмундців. В основний час рахунок був 4:0, що свідчило про повний контроль господарів поля над грою. У матчі відбулося загалом 22 події, починаючи з жовтої картки, отриманої гравцем франкфуртського «Айнтрахта» К. Ленцем на 12-й хвилині. Перший гол у матчі забив гравець дортмундської команди Дж. Беллінгем на 19-й хвилині, потім був ще один гол від гравця дортмундської команди Д. Малена на 24-й хвилині. На тій же хвилині жовту картку отримав гравець «Айнтрахта Франкфурт» Р. Коло Муані. Дортмундці зробили першу заміну на 25-й хвилині, замінивши Н. Шлоттербека на Н. Шлоттербека на Н. Зюле. Перший тайм закінчився третім голом дортмундців, який на 41-й хвилині забив М. Хуммельс. Айнтрахт Франкфурт зробив першу заміну на 46-й хвилині, замінивши А. Кнауффа на Д. Камаду.

Другий тайм почався з жовтої картки, отриманої гравцем «Айнтрахта» С. Роде на 49-й хвилині. Потім команда провела другу заміну, замінивши Р. Борре на С. Роде на 52-й хвилині. Беллінгхем отримав жовту картку за Дортмунд на 54-й хвилині. Дортмунд продовжив домінувати у другому таймі, коли Мален забив свій другий гол у матчі на 66-й хвилині. На 70-й хвилині команда зробила ще дві заміни, замінивши Р. Геррейро на М. Вольфа. Геррейро на М. Вольфа та Й. Брандта на М. Реуса. Франкфуртський «Айнтрахт» зробив третю заміну на тій самій хвилині, замінивши П. Ааронсона на Р. Коло Муані. Четверту заміну команда зробила на 71-й хвилині, замінивши М. Хасебе на Д. Гебура. Дортмундці зробили четверту і п’яту заміни на 77-й хвилині, випустивши С. Халлера замість Ю. Мукоко і Дж. Беллінгема замість С. Озкана. Останню жовту картку в матчі отримав гравець дортмундців К. Адейємі на 82-й хвилині. Айнтрахт Франкфурт зробив останню заміну на 84-й хвилині, випустивши Ж. Діну Ебімбе замість Ф. Аліду. Загалом, дортмундці продемонстрували клінічну гру і здобули переконливу перемогу над франкфуртським «Айнтрахтом». Два голи Мальєна та сильна оборона Дортмунда допомогли їм вибороти всі три очки в матчі Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Боруссія Д, Айнтрахт — Аугсбург.