Вальядолід — Жирона — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 21:33 22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і ... Вальядолід — Жирона — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Вальядолід - Жирона - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаВальядолід - Жирона - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Вальядолід (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Мончу (24)

Предупредження: Іван Мартін (41), С. Амаллах (68)

Огляд матчу Вальядолід — Жирона:

«Вальядолід» зумів здобути перемогу над «Жироною» в матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо Муніципаль Хосе Зоррілья». Рахунок у перерві був 1:0, а остаточний рахунок залишився незмінним — 1:0, Вальядолід взяв усі три очки. Перша половина гри була відзначена ранніми замінами, зробленими менеджером «Жирони». На 5-й хвилині Валерій був замінений на Т. Вілью, а на 12-й хвилині А. Гарсія був замінений на Рейніра. Однак «Вальядолід» вийшов уперед на 24-й хвилині, коли Мончу забив перший гол у матчі. У другому таймі «Жирона» спробувала відігратися, але не змогла влучити у площину воріт. На 41-й хвилині І. Мартін отримав жовту картку, що ще більше погіршило становище «Жирони». На 64-й хвилині Х. Ель Ямік вийшов на заміну в складі «Вальядоліда», замінивши Х. Санчеса.

На 68-й хвилині гравець «Вальядоліда» С. Амалла отримав жовту картку. Однак невдовзі його замінив Д. Мачіс на 70-й хвилині. На тій же хвилині А. Агуадо замінив Мончу. «Вальядолід» продовжував робити нові заміни в прагненні домогтися перемоги. На 71-й хвилині замість Л. Переса вийшов С. Ескудеро. На 90-й хвилині Г. Плата був замінений на Р. Месу. У другому таймі у складі «Жирони» також відбулися зміни: Й. Куто замінив І. Мартіна на 77-й хвилині. На тій же хвилині Р. Артеро замінив А. Мартінеса, а Валері замінив Р. Рікельме. Попри всі зусилля, «Жирона» не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився перемогою «Вальядоліда» з рахунком 1:0. Це була надважлива перемога для «Вальядоліда», що дозволила їм піднятися вгору по турнірній таблиці Ла Ліги. Жирона ж, навпаки, шкодуватиме про втрачені можливості та ранні заміни, які не виправдали себе.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Вальядолід, Жирона — Реал.