Реал — Сельта — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 00:02 22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Сельта — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Сельта (Віго).

Реал - Сельта - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаРеал - Сельта - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Реал (Мадрид) — Сельта (Віго) — 2:0 (1:0)
Голи: Асенсіо (42), Мілітао (48)

Предупредження: K. Vazquez (19), Себальос (45+1), Хаві Галан (70)

Огляд матчу Реал — Сельта:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» мадридський «Реал» зустрівся із «Сельтою Віго». Обидві команди здобули перемоги, і глядачі з нетерпінням чекали, хто ж вийде переможцем. Матч розпочався для «Сельти Віго» не дуже вдало: на 19-й хвилині жовту картку отримав К. Васкес. Однак їм вдавалося стримувати атаки «Реала» до 42-ї хвилини, коли М. Асенсіо забив перший гол у матчі на користь господарів. Ситуація ще більше змінилася на користь «Реала», коли перед самою перервою жовту картку отримав Д. Себальос. Але «Сельта Віго» вийшла на поле у другому таймі, зробивши заміни та зміцнивши оборону. Попри всі зусилля, вони не змогли завадити Е. Мілітао забити другий гол «Реала» всього за три хвилини до кінця тайму. З цього моменту почалася боротьба за те, чи зможе «Сельта Віго» відігратися.

Вони зробили дві швидкі заміни: Г. Вейга і Х. Сеферович вийшли одночасно на 63-й хвилині. Але «Реал Мадрид» не зупинився і продовжував іти вперед, домінуючи в півзахисті та безперервно атакуючи. Сельта Віго продовжувала робити заміни, і на 73-й хвилині в гру вступив Х. Галан, але цього було недостатньо, щоб переломити хід матчу. Реал Мадрид зробив власну заміну, замінивши М. Асенсіо на Лукаса, і продовжив тиск. Сельта Віго зробила останню заміну в матчі на 78-й хвилині: К. Васкеса замінив Ф. Медрано. Реал Мадрид зробив дві заміни поспіль: Вінісіуса Жуніора і Д. Себальоса було замінено на Родріго і Л. Модріча на 81-й хвилині. Незважаючи на доблесні зусилля «Сельти Віго», вони не змогли забити, і «Реал Мадрид» здобув перемогу з підсумковим рахунком 2:0. Господарі поля продемонстрували вражаючу гру, а їхня атака виявилася занадто складною для «Сельти Віго».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Реал, Сельта — Ельче.