Реймс — Страсбур — 0:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 16:00 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Страсбур — 0:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Страсбур (Франція).

Реймс - Страсбур - 0:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаРеймс - Страсбур - 0:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Реймс (Франція) — Страсбур (Франція) — 0:2 (0:2)
Голи: Діалло (1), Діалло (37)

Предупредження: Діон Лопі (18), Александр Джику (26), Еммануель Агбаду (75)

Огляд матчу Реймс — Страсбур:

У довгоочікуваному матчі французької Ліги 1 на стадіоні «Огюст-Делан II» відбулася захоплива зустріч між «Реймсом» і «Страсбуром». Оскільки обидві команди боролися за найважливіші очки в турнірній таблиці, матч обіцяв стати вирішальним для обох складів. На початку гри Страсбур взяв гору, забивши гол лише через хвилину після початку гри завдяки голу Х. Діалло. Реймс намагався чинити опір, але не зміг подолати оборону Страсбурга. Завдання господарів стало ще складнішим, коли Д. Лопі отримав жовту картку на 18-й хвилині. Захист «Страсбура» продовжував тримати оборону, засмучуючи «Реймс», який шукав спосіб повернутися в гру. А. Джику також отримав жовту картку за необдуманий виклик на 26-й хвилині. Команда гостей збільшила свою перевагу на 37-й хвилині, коли Діалло забив свій другий гол у грі. На початку другого тайму «Реймс» зробив три заміни, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь.

Д. Лопі був замінений на К. Думбія, М. ван Берген був замінений на К. Сірхуїса, а М. Бусі був замінений на Т. Де Смета. Страсбур також зробив три заміни: Ф. Гільберта замінив К. Дагба, Ж. Беллегарде замінив І. Сіссоко, а Х. Діарра замінив К. Гамейро. Реймс почав набирати обертів і чинити тиск на оборону Страсбура, але команда гостей трималася стійко. Надії господарів похитнулися, коли Е. Агбаду отримав жовту картку на 75-й хвилині. Обидві команди продовжували наполегливо боротися за перемогу, але рахунок в основний час залишився 0:2 на користь «Страсбура». Завдання Реймса ускладнилося на 84-й хвилині, коли М. Сансон замінив Д. Льєнара у складі Страсбура. Зрештою, захист «Страсбура» виявився занадто сильним для «Реймса», і вони пішли з поля з усіма трьома очками. Цей результат став вирішальним для Страсбура, який намагається боротися за європейську кваліфікацію в лізі. Реймсу, з іншого боку, доведеться перегрупуватися і працювати ще старанніше, оскільки вони прагнуть піднятися вгору по турнірній таблиці Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Реймс, Страсбур — Ліон.