Ельче — Валенсія — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 17:56 23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і ... Ельче — Валенсія — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Ельче - Валенсія - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаЕльче - Валенсія - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Ельче (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 0:2 (0:2)
Голи: Семюел Ліно (19), Гонсало Верду (42)

Попередження: Юнус Мусах (14), J. Дональд (47), Роко (62), Клерк (84)

Огляд матчу Ельче — Валенсія:

У захопливому матчі Ла Ліги на «Естадіо Мануель Мартінес Валеро» «Валенсія» здобула перемогу з рахунком 2:0 над своїм суперником «Ельче». Незважаючи на багатообіцяючий старт Ельче, Валенсія вийшла вперед на 19-й хвилині завдяки голу С. Ліно. На 42-й хвилині Ельче пропустив гол від Г. Верду, подвоївши перевагу Валенсії. Ельче зробив ранню заміну на 17-й хвилині, випустивши Л. Бланко замість П. Бігаса. Через кілька хвилин, на 14-й хвилині, «Валенсія» отримала жовту картку — її отримав Й. Муса. Щоб підсилити свій склад у перерві, «Валенсія» зробила дві заміни: Ніко замінив Х. Герра Морено, а Е. Кавані — Т. Лато. З іншого боку, Ельче замінив Г. Верду на Е. Роко.

По ходу гри «Ельче» отримав дві жовті картки: Х. Дональд отримав одну на 47-й хвилині, а Е. Роко — на 62-й хвилині. Ельче зробив дві заміни на 64-й хвилині: Р. Гуті замінив А. Колладо, а П. Мілла — Н. Меркау. Валенсія послідувала цьому прикладу на 72-й хвилині, випустивши на поле нових гравців: Е. Кавані замість Т. Лато і С. Ліно замість А. Марі. Обидві команди зробили останні заміни в останні десять хвилин гри: Ельче замінив Тете Моренте на Хосана на 78-й хвилині, а Валенсія випустила М. Дьяхабі замість Е. Комерта на останніх хвилинах матчу. Ельче чинив гідний опір, але Валенсія втримала перевагу в два м’ячі, домінуючи в матчі завдяки відмінній грі на полі. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Валенсії», яка здобула другу перемогу поспіль у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Ельче, Валенсія — Вальядолід.