Аяччо — Брест — 0:0. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:04 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і ... Аяччо — Брест — 0:0. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і Брест (Франція).

Аяччо - Брест - 0:0. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаАяччо - Брест - 0:0. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Аяччо (Франція) — Брест (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Ismaël Diallo (27), С. Муньє (29), М. Камара (34), Мунаїм Ель-Ідріссі (68)

Огляд матчу Аяччо — Брест:

Матч Ліги 1 між «Аяччо» і «Стад Брестуа 29» завершився безгольовою нічиєю, обидві команди не змогли забити протягом дев’яноста хвилин. Матч проходив на стадіоні «Стад Франсуа Коті», і за ним спостерігали завзяті футбольні вболівальники по всьому світу. У першій половині матчу обидві сторони зробили кілька спроб забити гол, але жодна з них не увінчалася успіхом. Перша важлива подія сталася на сімнадцятій хвилині, коли «Аяччо» випустив М. Баррето замість К. Байала. За цією заміною послідувала жовта картка, отримана гравцем «Аяччо» І. Діалло на двадцять сьомій хвилині. Гравці «Стад Брестуа 29» С. Муні та М. Камара отримали жовті картки на двадцять дев’ятій і тридцять четвертій хвилинах відповідно. Друга половина матчу розпочалася зі свіжих сил, коли «Стад Брестуа 29» випустив на поле Ф. Онора замість Р. Дель Кастільо, а «Аяччо» здійснив дві заміни, випустивши І. Белаїлі замість І. Тузгара та Р. Хамуму замість К. Спадануди.

Однак через чотири хвилини Ю. Тузгар, який щойно був замінений, отримав червону картку за бійку, яка сталася, коли він ще грав. Це рішення судді поставило «Аяччо» в невигідне становище і зробило їхню спробу забити гол ще складнішою. По ходу другого тайму «Стад Брестуа 29» зробив ще дві заміни: М. Перейра Лаге замінив Р. Дель Кастільо, а Ф. Лемарешаль вийшов замість М. Камари. Аяччо також випустив К. Авінеля замість І. Діалло. На вісімдесят другій хвилині «Стад Брестуа 29» зробив ще дві заміни, замінивши Ж. Ле Дуарона на А. Еліса і Х. Белькеблу на Х. Маньєтті. Попри кілька спроб, жодна з команд не змогла забити гол протягом дев’яностохвилинного матчу. Підсумковий рахунок залишився 0:0, і обидві команди завершили матч безгольовою нічиєю. Хоча «Аяччо» може відчути себе ущемленим через червону картку, це все одно очко, яке вони візьмуть, адже обидві команди прагнуть просунутися вгору по турнірній таблиці Ліги 1 найближчими тижнями.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Аяччо, Брест — Нант.