Лор’ян — Тулуза — 0:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:06 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Тулуза — 0:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Тулуза (Франція).

Лор'ян - Тулуза - 0:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаЛор'ян - Тулуза - 0:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Лор’ян (Франція) — Тулуза (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: З. Абухлал (68)

Предупредження: V. Sierro (51), Лоран Абергель (70), A. Meite (78), Гедеон Калулу (82), Стейн Спінґс (90+2)

Огляд матчу Лор’ян — Тулуза:

Футбольні команди «Лор’ян» і «Тулуза» воювали на полі стадіону «Ів Алленмат — Ле Мустуар» у рамках Ліги 1. У першому таймі обидві команди показали хорошу боротьбу, але жодна зі сторін не забила голів. На початку другого тайму гравець «Тулузи» В. Сьєрро отримав жовту картку на 51-й хвилині.

Потім, на 64-й хвилині, «Тулуза» зробила першу заміну: Ф. Шайбі замінив В. Сьєрро. А. Онайву також вступив у гру, оскільки Р. Ратао був замінений. Не відставав і «Лор’ян»: Ігор Сільва був замінений на І. Катліна на 66-й хвилині. І. Коне і Д. Йонгва також були замінені, а Б. Дьєнг і Г. Калулу увійшли в гру. Але саме «Тулуза» справила найбільший вплив, коли З. Абухлал забив переможний гол на 68-й хвилині. Лор’ян спробував відігратися, але Л. Абергель отримав жовту картку на 70-й хвилині, а А. Мейте — на 78-й. Обидві команди продовжували робити заміни, і «Тулуза» замінила З. Абухлаля на М. Діарра на 79-й хвилині. Але замін Лор’яна було недостатньо, щоб змінити результат гри: Ж. Понсо і Е. Ле Фе увійшли в гру, коли Б. Інносент і С. Дукуре були замінені. Гра закінчилася з рахунком 0:1, і «Тулуза» здобула перемогу у впертій боротьбі. У грі було кілька жовтих карток, включно з однією, отриманою гравцем «Тулузи» С. Спірінгсом на останній хвилині гри. Загалом, це був захопливий матч між двома талановитими командами, які наполегливо билися до фінального свистка. Перемога «Тулузи» була заслуженою, але обидві команди продемонстрували високу майстерність і спортивний дух протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Лор’ян, Тулуза — Ланс.