Нант — Труа — 2:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:08 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Труа — 2:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Труа (Франція).

Нант - Труа - 2:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаНант - Труа - 2:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Нант (Франція) — Труа (Франція) — 2:2 (1:0)
Голи: Паллуа (25), Еванн Гессан (90+6) — Бальде (64), В. Одоберт (90+2)

Попередження: Ф. Сентонз (90+1)

Огляд матчу Нант — Труа:

На футбольних уболівальників чекав захопливий матч, у якому «Нант» приймав «Естак Труа» в матчі Ліги 1, що проходив на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено». Гра закінчилася внічию 2:2, обидві команди показали хорошу боротьбу. У першій половині гри домінував «Нант», який вийшов уперед на 25-й хвилині завдяки голу Н. Паллуа. Незважаючи на кілька спроб «Естак Труа», вони не змогли забити у ворота суперника в першому таймі, і рахунок залишився 1:0 на користь «Нанта». У другій половині гри «Естак Труа» вийшов уперед, і на 64-й хвилині було призначено пенальті, який реалізував М. Бальде, зробивши рахунок 1:1. На 71-й хвилині «Нант» зробив дві заміни, випустивши А. Делорта і К. Мерлена замість І. Ганаго і Жоао Віктора, відповідно.

Естак Труа також зробив заміну на 72-й хвилині, випустивши Ж. Рейн-Аделаїду замість І. Угбо. Гра залишалася рівною 1:1 до 83-ї хвилини, коли «Естак Труа» зробив другу заміну, випустивши А. Рамі замість І. Сальм’є. Цей хід, схоже, спрацював, бо на 90-й хвилині «Естак Труа» вийшов уперед завдяки голу, забитому В. Одобертом. Однак «Нант» відбився, і на останніх хвилинах гри забив гол Е. Гуссан. На 86-й хвилині «Нант» здійснив три заміни, замінивши М. Сіссоко, Л. Бласа і М. Симона на Ф. Молле, М. Коко і Е. Гессана. Гра закінчилася внічию 2:2, обидві команди заробили по одному очку. Загалом, це була захоплива гра, і обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. «Нант» буде розчарований втратою двох очок удома, але «Естак Труа» може пишатися тим, що зумів відігратися з мінімальної переваги і домогтися нічиєї.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Нант, Труа — Ніцца.