Монца — Фіорентина — 3:2. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 18:13 23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Фіорентина — 3:2. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Монца - Фіорентина - 3:2. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаМонца - Фіорентина - 3:2. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Монца (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 3:2 (2:2)
Голи: C. Biraghi (26), Да Мота (43), Маттео Пессіна (58) — Куаме (8), Сапонара (13)

Попередження: Карлос Аугусто (33), Барак (39), Міленкович (43), Соф’ян Амрабат (57), Армандо Іззо (69), Ніколо Ровелла (90+2)

Огляд матчу Монца — Фіорентина:

Монца і Фіорентина зустрілися в матчі Серії А на стадіоні U-Power, і обидві команди вели наполегливу боротьбу протягом усієї гри. У підсумку «Монца» здобула перемогу з рахунком 3:2 після запеклої боротьби в першому таймі, який закінчився з рахунком 2:2. Матч почався з того, що «Фіорентина» домінувала в перші хвилини і забила перший гол у матчі на 8-й хвилині зусиллями К. Куаме. Р. Сапонара додав перевагу ще одним голом на 13-й хвилині, змусивши Монцу відчути тиск. Однак «Монца» відповіла на 26-й хвилині, забивши гол у власні ворота К. Бірагі. Потім пішла жовта картка для Карлоса Аугусто з «Монци» на 33-й хвилині та ще одна жовта картка для А. Барака з «Фіорентини» на 39-й хвилині. Н. Міленкович із «Фіорентини» також отримав жовту картку за кілька хвилин, на 43-й хвилині. Монці вдалося зрівняти рахунок на 43-й хвилині, коли Дані Мота забив перший гол команди в матчі. Однак незадовго до перерви гол «Монци» було скасовано через гандбол М. Пессіни. У другому таймі гра була такою ж напруженою, як і в першому: на 57-й хвилині жовту картку отримав С. Амрабат із «Фіорентини».

За кілька хвилин у ворота «Монци» було призначено пенальті, який реалізував М. Пессіна, забезпечивши команді вирішальну перевагу в грі. На 59-й хвилині «Фіорентина» провела дві заміни, випустивши Р. Соттіла замість Р. Сапонари і Г. Кастровіллі замість А. Барака. Монца пішла за прикладом і зробила дві заміни на 68-й хвилині: Дж. Мачин замінив М. Пессіну, а А. Колпані замінив Г. Донаті. А. Іццо з «Монци» отримав жовту картку на 69-й хвилині. На 71-й хвилині «Фіорентина» провела ще дві заміни: Р. Мандрагора вийшов замість Л. Йовіча, а А. Дункан — замість С. Амрабата. На 78-й хвилині «Монца» зробила третю заміну: Г. Капрарі замінив А. Петанья. Фіорентина зробила останню заміну на 80-й хвилині, випустивши Додо замість А. Терзича. На 87-й хвилині «Монца» зробила дві заміни: М. Валоті замінив Дані Моту, а А. Іззо замінив Марлона. Монца отримала жовту картку на останній хвилині травматичного часу, коли був вилучений Н. Ровелла. У підсумку Монца здобула перемогу над Фіорентиною з рахунком 3:2, на радість своїх уболівальників на стадіоні U-Power. Обидві команди показали хорошу боротьбу в грі, яка була сповнена драматизму і хвилювання до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спеція — Монца, Фіорентина — Сампдорія.