Барселона — Атлетіко — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 19:15 23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та ... Барселона — Атлетіко — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Барселона - Атлетіко - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаБарселона - Атлетіко - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Барселона (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 1:0 (1:0)
Голи: Ф. Торрес (44)

Попередження: М. Алонсо (28), Бускетс (57), А. Грізманн 1 (75), Рафінья (78), Савіч (80), Хосе Марія Хіменес (81), Регілон (84), П. Барріос (84), Мората (87), Гаві (90+1), Ньігес (90+4), Сімеоне (90+2).

Огляд матчу Барселона — Атлетіко:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги Барселона приймала Атлетіко Мадрид на стадіоні Spotify Camp Nou. Уболівальникам не терпілося побачити, як два іспанські футбольні гіганти протистоятимуть один одному, але гра закінчилася з різницею всього в один гол. У першому таймі «Барселона» взяла гру під свій контроль, а М. Алонсо отримав жовту картку на 28-й хвилині. Однак «блауграна» не дозволила цьому відволікти себе, і на 44-й хвилині Ф. Торрес забив гол, забезпечивши господарям перевагу перед перервою. У другому таймі «Атлетіко Мадрид» здійснив деякі зміни: на 59-й хвилині на заміну вийшли А. Вітсель та А. Корреа.

Їхні заміни не відразу принесли дивіденди, але на 67-й хвилині вийшов Т. Лемар, щоб спробувати змінити хід гри. У міру того, як час минав, напруга наростала: кілька гравців отримали жовті картки. На 90-й хвилині А. Фаті замінив Рафінью у складі «Барселони», але це не призвело до нових голів. «Барселона» втримала свою перевагу, і гра закінчилася з рахунком 1:0. Хоча обидві команди грали добре, рання перевага «Барселони» виявилася вирішальним фактором у матчі. У наступній грі «Атлетіко Мадрид» прагнутиме відігратися, а «Барселона» розвиватиме свій успіх і прагнутиме піднятися вище в таблиці Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Барселона, Атлетіко — Мальорка.