Мальорка — Хетафе — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 21:30 23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Хетафе — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Мальорка - Хетафе - 3:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаМальорка - Хетафе - 3:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Мальорка (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 3:1 (0:1)
Голи: Кан-ін Лі (57), Антоніо Райлло (64), Кан-ін Лі (90+6) — Майораль (23)

Предупредження: Омар Альдерете (32), Антоніо Райлло (64), Гонсало Вільяр (87), Іньїго Руїс де Галаррета (88), Мата (90+6)

Огляд матчу Мальорка — Гетафе:

Мальорка і Гетафе зустрілися в матчі Ла Ліги на Visit Mallorca Estadi, обидві команди жадали перемоги, щоб піднятися вгору по турнірній таблиці. Матч почався з хороших атак обох команд, але на 23-й хвилині «Гетафе» забив гол у ворота Борхи Майораля. «Мальорка» спробувала зрівняти рахунок якомога швидше, але захист «Гетафе» виявився занадто міцним, і в першому таймі їм не вдалося забити. У першому таймі була отримана тільки одна жовта картка — О. Альдерете, гравець «Гетафе», на 32-й хвилині. Другий тайм почався з того, що «Мальорка» зробила заміну, випустивши А. Санчеса замість Х. Кости на 46-й хвилині. Це, схоже, пішло їм на користь, оскільки на 57-й хвилині Лі Канг-Ін зрівняв рахунок. «Мальорка» продовжувала тиснути, і на 64-й хвилині А. Райо забив гол, вперше в матчі вивівши свою команду вперед. Однак радість була недовгою, бо одразу після забитого м’яча Райо отримав жовту картку.

На 68-й хвилині «Гетафе» зробив потрійну заміну: Мунір Ель-Хаддаді замінив Порту, Н. Максимович замінив К. Алена, а Д. Суарес замінив Г. Вільяра. Мальорка також зробила дві заміни: М. Морланес вийшов замість І. Баби на 73-й хвилині, а А. Ндіайє замінив Д. Родрігеса на 74-й хвилині. Мальорка продовжувала йти вперед, і на 81-й хвилині В. Мурікі вийшов на заміну замість А. Пратса. «Гетафе» щосили намагався зрівняти рахунок, але не зміг прорватися вперед, а два його гравці отримали жовті картки в останні хвилини гри. В останні хвилини матчу «Гетафе» випустив Х. Мату замість О. Альдерете, а «Мальорка» випустила К. Греньє замість І. Руїса де Галаррети. У драматичному повороті подій Лі Канг-Ін забив свій другий гол у матчі на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу «Мальорки» з рахунком 3:1. Х. Мата з «Гетафе» також отримав жовту картку на останніх хвилинах матчу. Вболівальники «Мальорки» святкували заслужену перемогу, а «Гетафе» буде дивуватися, як вони випустили гру зі своїх рук. Лі Канг-Ін з «Мальорки», безсумнівно, став героєм дня, забивши два вирішальні голи, які привели до перемоги його команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Мальорка, Гетафе — Альмерія.