Боруссія М — Уніон — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 22:30 23 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Уніон — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Уніон (Берлін).

Боруссія М - Уніон - 0:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія М - Уніон - 0:1. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Уніон (Берлін) — 0:1 (0:0)
Голи: С. Беккер (60)

Предупредження: К. Ітакура (8), F. Neuhaus (24), Айсса Лайдуні (33), Кевін Беренс (35), Ельведі (45+4)

Огляд матчу Боруссія М — Уніон:

У напруженому матчі між монхенгладбахською «Боруссією» і берлінським «Уніоном» на стадіоні «Боруссія-Парк» перемогу з рахунком 1:0 здобув «Уніон Берлін». У матчі, що проходив у рамках Бундесліги, обидві команди доклали максимум зусиль, але в підсумку саме «Уніон Берлін» виявився більш ефективним у гольових моментах. Матч розпочався з великою енергією та агресією, гравці обох команд активно боролися за кожен м’яч. Суддя швидко діставав жовті картки, і перша картка в матчі з’явилася на 8-й хвилині, коли гравця монхенгладбахської «Боруссії» К. Ітакура було вилучено за фол. На 24-й хвилині та ж доля спіткала і гравця монхенгладбахської «Боруссії» Ф. Нойхауса. А. Лайдуні та К. Беренс із берлінського «Уніона» отримали жовті картки на 33-й і 35-й хвилинах. Перед перервою Н. Ельведі також був вилучений з поля у складі монхенгладбахської «Боруссії», внаслідок чого в першому таймі було отримано п’ять жовтих карток. У другому таймі обидві команди вийшли на поле з новими силами та рішучістю.

Однак на 60-й хвилині саме «Уніон Берлін» вийшов уперед завдяки приголомшливому удару С. Беккера, який не залишив шансів воротареві монхенгладбахської «Боруссії». Цей гол, схоже, справив мотивувальний вплив на «Уніон Берлін», оскільки вони почали атакувати з великим бажанням, ускладнюючи «Боруссії Монхенгладбах» можливість закріпитися в грі. Монхенгладбахська «Боруссія» спробувала повернутися в гру, зробивши кілька замін, але було занадто мало і занадто пізно. Берлінський «Уніон», навпаки, був задоволений збереженням своєї переваги і вдався до оборонних замін, щоб захистити свою перевагу. У підсумку «Уніон Берлін» утримав свою невелику перевагу і завоював важливі три очки. Цей матч став свідченням конкурентоспроможності ліги Бундесліги і майстерності команд-учасниць. Монхенгладбахська «Боруссія» буде розчарована поразкою, але вона може втішитися тим, що наполегливо билася і виклалася на повну. З іншого боку, берлінський «Уніон» буде натхнений перемогою і постарається перенести цей імпульс на наступну гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Боруссія М, Уніон — Байєр.