Ліон — Марсель — 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 23:45 23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Марсель — 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Марсель (Франція).

Ліон - Марсель - 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаЛіон - Марсель - 1:2. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Ліон (Франція) — Марсель (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: А. Лаказетт (68) — К. Юндер (44), Мало смаку (90+3)

Предупредження: S. Diomande (30), Толіссо (59), Колашинац (59)

Огляд матчу Ліон — Марсель:

У напруженому матчі Ліги 1 на стадіоні «Групама» «Ліон» воював із «Марселем» у боротьбі за перевагу. Перша половина матчу була напруженою, обидві команди намагалися заволодіти перевагою. На 30-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» С. Діоманде, що призвело до переваги в рахунку. Але марселець К. Ундер скористався моментом і забив чудовий гол незадовго до перерви, зробивши рахунок 1:0. У другому таймі «Ліон» вийшов на поле, вирішивши виправити становище. Однак обидві команди отримали по жовтій картці, що підкреслило напруженість матчу. А. Лаказетт із «Ліона» забив чудовий гол на 68-й хвилині, зрівнявши рахунок і повернувши господарів у гру. Здавалося, що матч закінчиться внічию, але серія замін змінила хід гри.

На 80-й хвилині замість М. Густо вийшов Б. Баркола з «Ліона», а за ним послідували Р. Черкі та Жефіньо. На 81-й хвилині Т. Мендес замінив Ж. Лепенанта, забезпечивши свіжі ноги на полі. Марсель" відповів власною заміною: Р. Малиновський, Вітінья, замінив одного зі своїх гравців. Переломний момент матчу настав на 90-й хвилині, коли «Марселю» не пощастило. Ліонський гравець М. Густо забив власний гол, забезпечивши господарям перевагу 2:1. Це фактично завершило матч для «Ліона», і вони пішли з поля з усіма трьома очками. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві команди грали від щирого серця за шанс на перемогу. Заміни в складі «Ліона» зіграли вирішальну роль у переломі гри, і вони заслужено здобули перемогу над «Марселем».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Ліон, Марсель — Осер.