Ювентус — Наполі — 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-23 23:47 23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Наполі — 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

23 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Наполі (Неаполь).

Ювентус - Наполі - 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЮвентус - Наполі - 0:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Ювентус (Турин) — Наполі (Неаполь) — 0:1 (0:0)
Голи: Г. Распадорі (90+3)

Предупредження: Локателлі (23), Рабьо (40), Н. Фаджолі (85), Ді Марія (89), А. Замбо Ангісса (90+8)

Огляд матчу Ювентус — Наполі:

На стадіоні «Альянц» відбувся довгоочікуваний матч Серії А між «Ювентусом» і «Наполі», в якому обидві команди сподівалися на перемогу. Перший тайм залишився безрезультатним, обидві сторони не могли домогтися успіху. На 23-й хвилині півзахисник «Ювентуса» М. Локателлі отримав жовту картку, а на 40-й хвилині ще одну жовту картку отримав його партнер по команді А. Рабіо. У другому таймі «Ювентус» зробив три заміни — Ф. Костича, Ф. Міретті та М. Суле, сподіваючись привнести в гру свіжі сили. Наполі також зробив дві заміни, випустивши на поле Х. Лосано і Т. Ндомбеле. Однак саме Г. Распадорі став вирішальним для «Наполі», забивши єдиний гол у матчі на 90-й хвилині. «Ювентус» був близький до того, щоб забити гол, але не зміг скористатися наданими шансами.

Гол А. Ді Марії на 83-й хвилині був скасований через фол. «Ювентус» отримав дві додаткові жовті картки у грі: одну для Н. Фаджіолі на 85-й хвилині та другу для А. Ді Марії на 89-й хвилині. Наполі зробив ще одну заміну, випустивши К. Кварацхелію замість Г. Распадорі на 86-й хвилині. В останні хвилини гри «Ювентус» зробив останню заміну, замінивши А. Міліка на Д. Влаховіча. Однак саме «Наполі» забезпечив собі всі три очки, а переможний гол забив Г. Распадорі. Насамкінець слід зазначити, що гра між «Ювентусом» і «Наполі» була напруженою, обидві команди виклалися на повну. Незважаючи на всі зусилля «Ювентуса», «Наполі» вийшов переможцем, на радість своїх уболівальників. Завдяки цій перемозі «Наполі» піднявся в таблиці Серії А, а «Ювентус» залишився в першій десятці, але на нього чекає ще багато роботи, якщо він хоче поборотися за титул.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Ювентус, Наполі — Салернітана.