Ярмоленко знову відзначився гольовою передачею за «Аль-Айн» (ВІДЕО)

2023-04-24 07:49 Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який зараз виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився черговою результативною дією ... Ярмоленко знову відзначився гольовою передачею за «Аль-Айн» (ВІДЕО)

Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який зараз виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився черговою результативною дією за свій клуб.

Андрій Ярмоленко

33-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Аль-Айна» на вчорашній матч чемпіонату ОАЕ з «Баніясом», а на 61-й хвилині зустрічі саме після його передачі Суфіан Рахімі відправив другий м’яч у ворота суперника.

Чемпіонат ОАЕ. 24-й тур

«Баніас»«Аль-Айн» 2:2 (0:0)
Голи: Хіменес (90 пін.), Барман (90 +7, автогол) — Лаба (48), Рахімі (61, з передачі ЯРМОЛЕНКА)

Додамо, що у поточному сезоні Ярмоленко взяв участь у 25 матчах «Аль-Айна», і на його рахунку тепер 9 голів і 5 результативних передач.

Кращий коментар

den.zaporozhye
Den Den - Наставник
24.04.2023 09:58
Андрій - молодець! Нажаль, його команда на останніх хвилинах втратила перемогу. А ці три очки ну дуже їм потрібні - «Аль-Айн» залишається на другому місті.