Польські ЗМІ: «Складно щось написати про гру Коноплянки»

2023-04-24 13:24 У поєдинку 29-го туру чемпіонату Польщі «Краковія» на виїзді перемогла «Лехію» з рахунком 2:1. Український півзахисник ... Польські ЗМІ: «Складно щось написати про гру Коноплянки»

У поєдинку 29-го туру чемпіонату Польщі «Краковія» на виїзді перемогла «Лехію» з рахунком 2:1. Український півзахисник краківської команди Євген Коноплянка вийшов на заміну в другому таймі.

Євген Коноплянка

Євген Коноплянка вийшов на заміну на 82-й хвилині за рахунку 2:0, а через шість хвилин його команда пропустила м’яч у свої ворота. Додамо, що в минулому матчі проти «Радом’яка» (3:0) українець також не потрапив до стартового складу, а з’явився на полі на останніх хвилинах компенсованого часу.

Український вінгер провів мало часу на полі проти «Лехії», тому польський портал Dziennik Polski не поставив оцінку Коноплянці.

«Без рейтингу. Коротка характеристика. Складно написати щось конкретне про його гру», — зазначило польське видання.