Олександрія — Інгулець — 0:0. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-24 17:59 24 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) та ... Олександрія — Інгулець — 0:0. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

24 квітня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) та Інгулець (Петрове).

Олександрія - Інгулець - 0:0. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаОлександрія - Інгулець - 0:0. Чемпіонат України, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 22-й тур

Олександрія (Олександрія) — Інгулець (Петрове) — 0:0 (0:0)

Предупредження: S. Loginov (34)

Огляд матчу Олександрія — Інгулець:

Футбольний матч між «Олександрією» та «Інгульцем» завершився безгольовою нічиєю, обидві команди протягом усієї гри стійко оборонялися. Матч був частиною Прем’єр-ліги і проходив на стадіоні КСК «Ніка». У першій половині матчу обидві команди не змогли забити жодного гола, і рахунок у перерві залишився 0:0. «Олександрія» отримала жовту картку на 34-й хвилині, коли С. Логінов був покараний за фол. Однак «Олександрія» вирішила зробити перестановку і замінила Логінова на Р. Савченка на 37-й хвилині. Незабаром після цього «Олександрія» зробила ще одну заміну, коли О. Цуріков був замінений на Ю. Копіна на 39-й хвилині. У другому таймі «Олександрія» продовжила атакувати, і на 57-й хвилині зробила дві заміни: В. Калитвинцева замінив О. Кожушко, а О. Кулаков поступився місцем А. Шулянському.

«Інгулець» також зробив першу заміну в другому таймі: на 68-й хвилині Д. Резепов був замінений на М. Марусича. Потім відбулася ще одна заміна, на 69-й хвилині І. Головкіна замінив В. Одарюк. Остання заміна у складі «Олександрії» відбулася на 75-й хвилині, коли Е. Мустафаєв був замінений на В. Волошина. На останніх хвилинах матчу «Інгулець» зробив останню заміну, коли А. Кухарук замінив Ю. Козиренка. Однак матч так і закінчився внічию, жодна з команд не змогла переломити хід зустрічі. «Інгулець» отримав жовту картку на 90-й хвилині, коли М. Мельничук був покараний за фол. Матч був напруженим і проходив у напруженій боротьбі між обома командами, але в підсумку жодна з них не змогла домогтися перемоги. У наступному матчі обидві команди будуть прагнути поліпшити свої результати і повернутися сильнішими.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Олександрія, Інгулець — Дніпро-1.