Аталанта — Рома — 3:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-24 23:45 24 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Рома — 3:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

24 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Рома (Рим).

Аталанта - Рома - 3:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаАталанта - Рома - 3:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Аталанта (Бергамо) — Рома (Рим) — 3:1 (1:0)
Голи: Пашаліч (39), Р. Толої (74), Т. Купмейнерс (84) — Пеллегріні (83)

Попередження: Дж. Гасперіні (27), Мартен де Роон (30), О. Солбаккен (60), Дж. Л. Паломіно (86), Т. Купмейнерс (90+5)

Огляд матчу Аталанта — Рома:

У нещодавньому матчі Серії А «Аталанта» зустрілася з «Ромою» на стадіоні «Гевісс». Від самого початку обидві команди діяли сміливо, але саме «Аталанта» взяла гору на 39-й хвилині, забивши гол М. Пасаліча. Пасаліча. Цей гол відкинув «Рому» назад, але вона ще не повністю вийшла з гри. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0, а в другому таймі «Аталанта» продовжила гру. На 64-й хвилині «Рома» випустила чотирьох запасних гравців, щоб спробувати змінити напрямок гри. Але «Аталанта» завдала нового удару, цього разу гол забив Р. Толой на 74-й хвилині. У цей момент «Рома» зрозуміла, що потрібно діяти швидко, якщо вони хочуть врятувати хоч щось у цьому матчі. На 83-й хвилині «Ромі» вдалося поставити крапку на табло завдяки голу Л. Пеллегріні, що дало їм шанс на перемогу.

Однак він був недовгим, оскільки «Аталанта» швидко відповіла, забезпечивши собі перемогу голом Т. Купмайнерса на 84-й хвилині. З підсумковим рахунком 3:1 «Аталанта» відвезла додому перемогу і цінні три очки. У матчі було зроблено загалом п’ять замін з боку обох команд, кожна з яких намагалася переломити хід гри на свою користь. Захист «Аталанти» також зіграв вирішальну роль у забезпеченні перемоги: такі гравці, як Ж. Л. Паломіно і Б. Джимсіті, показали вражаючі результати. Однак матч не обійшовся без суперечок: обидві команди отримали кілька жовтих карток. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві команди виклалися на полі на повну. «Аталанта» виявилася сильнішою, але «Рома» продемонструвала відмінний бойовий дух, залишивши вболівальників обох команд у повному захваті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Аталанта, Рома — Мілан.