Жирона — Реал — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-25 22:30 25 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Реал — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

25 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Жирона - Реал - 4:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЖирона - Реал - 4:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Жирона (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 4:2 (2:1)
Голи: Валентин Кастельянос (12), Валентин Кастельянос (24), Валентин Кастельянос (46), Валентин Кастельянос (62) — Вінісіус Джуніор (34), Васкес (85)

Предупредження: Вінісіус Джуніор (37), Арнау Мартінес (43), Мілітао (65)

Огляд матчу Жирона — Реал:

«Жирона» вразила футбольний світ приголомшливою перемогою над «Реал Мадридом» у матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві». Підсумковий рахунок 4:2 на користь «Жирони» свідчить про їхню силу та рішучість у цьому матчі. Перший тайм був насичений подіями, і обидві команди вийшли на поле у всеозброєнні. Жирона захопила лідерство на самому початку, забивши гол Т. Кастелланоса на 12-й хвилині. Через 12 хвилин він подвоїв перевагу, забивши ще один гол, і «Жирона» повністю захопила ініціативу. Реал Мадрид не збирався здаватися без бою, і їм вдалося відігратися на 34-й хвилині завдяки голу Вінісіуса Жуніора. Однак незабаром бразильський форвард отримав жовту картку за грубий фол. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1, але в другому таймі «Жирона» вийшла на поле не менш сильною. На 46-й хвилині Т. Кастельянос оформив хет-трик і ще більше збільшив перевагу «Жирони».

Реал Мадрид зробив дві швидкі заміни, випустивши Н. Фернандеса та Е. Кастельяноса. Фернандеса та Е. Камавінгу для надання свіжих сил. Однак «Жирона» завдала нового удару, цього разу гол забив партнер Кастельяноса по атаці. Мадридський «Реал» спробував відігратися, але його спроби були припинені стійкою обороною «Жирони». Розчарування гостей вилилося в жовту картку для Е. Мілітао на 65-й хвилині. На 72-й хвилині «Жирона» провела дві заміни: Т. Кастельянос і В. Циганков вийшли замість К. Стуані та Валері. Потім «Реал Мадрид» зробив дві заміни на 79-й хвилині, випустивши Родріго і Д. Карвахаля замість М. Діаса і Лукаса. Заміни, схоже, пішли на користь «Реалу», оскільки Лукас забив гол на 85-й хвилині. Наприкінці гри «Жирона» зробила ще дві заміни, випустивши М. Гутьєрреса і Р. Рікельме замість Х. Ернандеса і Рейніра. Реал Мадрид спробував відігратися на останній хвилині, але було занадто мало і занадто пізно. Жирона вийшла переможницею, вигравши матч із рахунком 4:2 у приголомшливому поєдинку, який увійде в історію.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Жирона, Реал — Альмерія.

25.04.2023 23:13
"Жирону" та Циганкова з перемогою! P.S. Хто ж таки забив 4-й гол: по переліку голів - В.Кастельянос, а по тексту "гол забив партнер Кастельяноса по атаці"?