Вулверхемптон — Кр-л Пелас — 2:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-25 23:30 25 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Кр-л Пелас — 2:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

25 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Вулверхемптон - Кр-л Пелас - 2:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистикаВулверхемптон - Кр-л Пелас - 2:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 2:0 (1:0)
Голи: Йоахім Андерсен (3), Рубен Невес (90+3)

Предупредження: L. Milivojevic (13), А. С. Локонга (36), Шлупп (70), Д. Коста (75), Хосе Са (76), Тоті (84), Рубен Невес (90+5), S. Johnstone (90+3), Гомеш (90+4).

Огляд матчу Вулверхемптон — Кр-л Пелас:

Матч «Вулвз» — «Кристал Пелас» був цікавим і проходив на стадіоні «Молінеукс» у рамках Прем’єр-ліги. Незважаючи на відсутність інформації щодо дати та туру, в якому відбувся цей матч, варто зазначити, що подія була особливо захопливою. Рахунок у перерві був 1:0, а остаточний рахунок — 2:0, причому перемогу здобули «Вулвз». Матч розпочався з шокуючої події: на 3-й хвилині власний гол забив гравець «Кристал Пелас» Я. Андерсен. Андерсен. Це не те, чого хоче будь-яка команда на початку гри. Залишок першого тайму був особливо напруженим, обидві команди намагалися заволодіти м’ячем. «Кристал Пелас» отримав дві жовті картки: Л. Мілівоєвіч та А. С. Локонга отримали їх на 13-й та 36-й хвилинах відповідно. Крім того, на 46-й хвилині Й. Андерсен був замінений на Й. Ворда. На 65-й хвилині «Кристал Пелас» зробив ще дві заміни: О. Едуард вийшов замість А. С. Локонги, а Дж. Шлупп замінив Л. Мілівоєвича. Вовки" зробили першу заміну на 68-й хвилині: М. Кунья замінив Жоао Гомеша.

За кілька хвилин, на 70-й хвилині, Дж. Шлупп із «Кристал Пелас» отримав жовту картку. Гравець «вовків» Д. Коста отримав жовту картку на 75-й хвилині, а його партнер по команді Жозе Са — на 76-й. На 79-й хвилині «Вовки» зробили ще дві заміни: Х. Буено вийшов замість Тоті, а Хван Хі Чан замінив А. Траоре. На 84-й хвилині Тоті з «Вовків» отримав жовту картку, а на 89-й хвилині «Вовки» зробили ще дві заміни: Д. Коста замінив Н. Коллінза, а Матеус Нунес замінив П. Нето. У цей момент «Кристал Пелас» також зробив заміну: Х. Матету замінив В. Г’юз. Нарешті, на 90-й хвилині «Вовкам» вдалося забити з пенальті, який реалізував Р. Невеш. С. Джонстоун із «Кристал Пелас», а також Жоао Гомеш і Р. Невеш із «Вовків» отримали жовті картки. Загалом, цей матч став чудовим футбольним видовищем. Обидві команди показали свої сильні та слабкі сторони, але в підсумку «Вовки» вийшли переможцями з рахунком 2:0. Стадіон «Молінеу» став ідеальним місцем для проведення такого захопливого матчу, обидві команди довели свою спроможність на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Вулверхемптон, Кр-л Пелас — Вест Гем.