Карло Анчелотті: «Гол «Жирони» у другому таймі відрізав нам ноги»

2023-04-26 21:04 Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті прокоментував поразку своєї команди у матчі 31-го туру Ла Ліги ... Карло Анчелотті: «Гол «Жирони» у другому таймі відрізав нам ноги»

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті прокоментував поразку своєї команди у матчі 31-го туру Ла Ліги проти «Жирони».

Карло Анчелотті, Getty Images

— Нам не вистачало самовідданості. Коли ми грали без м’яча, ми давали супернику багато простору. З м’ячем ми діяли добре, але без м’яча залишали вільні зони і пропустили два голи після двох атак.

Гравці непогано оборонялися, і незрозуміло, чому ми так багато пропустили. Нам бракувало стійкості у єдиноборствах, ми віддавали супернику простір, і пропускали після контратак. Гол «Жирони» на початку другого тайму відрізав нам ноги. Тепер потрібно підійматися, тому що на кону все, — сказав Карло Анчелотті.

Додамо, що після 31 туру «Реал» займає другу сходинку. Підопічні Карло Анчелотті набрали 65 залікових пунктів.