Атлетіко — Мальорка — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-26 22:30 26 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Мальорка — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

26 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Мальорка (Іспанія).

Атлетико - Мальорка - 3:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Мальорка - 3:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Мальорка (Іспанія) — 3:1 (1:1)
Голи: Р. де Поль (45+2), Мората (47), Карраско (77) — Настасич (20)

Огляд матчу Атлетіко — Мальорка:

На стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Атлетіко Мадрид» і «Мальорка» в рамках ліги Ла Ліга. Вболівальники з нетерпінням чекали початку матчу. Гра розпочалася з сильного старту «Мальорки», яка швидко заволоділа м’ячем. Лише через 20 хвилин натовп був приголомшений, коли гравець «Мальорки» М. Настасич забив м’яч у сітку воріт, вийшовши вперед.

Атлетіко Мадрид швидко відповів, коли Р. де Поль забив чудовий гол незадовго до перерви, зрівнявши рахунок 1:1. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Мальорки»: М. Настасич замінив А. Санчеса. Однак саме «Атлетіко Мадрид» взяв гру під свій контроль, коли А. Мората забив приголомшливий гол лише за хвилину після початку другого тайму і вивів команду вперед. Мальорка" намагалася відігратися, але не змогла досягти успіху, і було очевидно, що їм необхідно щось змінювати. На 56-й хвилині вони зробили три заміни поспіль, замінивши А. Пратса на В. Мурікі, А. Родрігеса на Лі Канг-Іна, а М. Морланеса на А. Ндіайє. Потім Атлетіко Мадрид зробив дві власні заміни: Т. Лемар замінив П. Барріоса, а Р. де Пауль — С. Нігеса на 63-й хвилині. Коли до кінця основного часу залишалося всього 13 хвилин, Атлетіко Мадрид оформив перемогу фантастичним голом Ю. Карраско. «Мальорка» провела ще одну заміну, замінивши А. Корреа на А. Морату, а Г. Кондогбіа на Коке на 79-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, і «Атлетіко Мадрид» здобув заслужену перемогу над «Мальоркою» з рахунком 3:1. Це була гра, яка тримала глядачів у напрузі до останньої хвилини, з фантастичною грою і чудовими голами з обох сторін. Нам не терпиться побачити, що ці дві команди приготують для нас у майбутньому!

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вальядолід — Атлетіко, Мальорка — Атлетик.