Хетафе — Альмерія — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-26 22:31 26 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Альмерія — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

26 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Хетафе - Альмерия - 1:2. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Альмерия - 1:2. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Хетафе (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 1:2 (0:1)
Голи: Майораль (71) — Луїс Хав’єр Суарес (7), Луїс Хав’єр Суарес (58)

Попередження: Омар Альдерете (11), Мелеро (26), Хуан Іглесіас (76), Фернандо Мартінес (88)

Огляд матчу Гетафе — Альмерія:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні Coliseum Alfonso Pérez «Гетафе» приймав «Альмерію», і гра не розчарувала. У першому таймі «Альмерія» вела з рахунком 1:0 завдяки голу Л. Суареса на 7-й хвилині. На 11-й хвилині «Гетафе» отримав жовту картку О. Альдерете. Альдерете, а в «Альмерії» на 26-й хвилині жовту картку отримав Г. Мелеро. На 42-й хвилині «Гетафе» зробив заміну: Г. Вільяра замінив Л. Мілья. Однак ситуація змінилася на гірше для господарів поля, коли на 45-й хвилині червону картку отримав Джене. На початку другого тайму «Гетафе» зробив другу заміну, замінивши Х. Іглесіаса на Д. Суареса. Однак Альмерія забила ще раз, цього разу Л. Суарес забив на 58-й хвилині. На 65-й хвилині «Гетафе» здійснив ще дві заміни: Н. Максимович і Мунір Ель-Хаддаді вийшли замість Ж. Латаса і К. Алена. На 71-й хвилині «Гетафе» повернувся в гру, і гол забив Б. Майораль.

Однак Альмерія швидко відреагувала, зробивши дві заміни на 73-й хвилині: Г. Мелеро та А. Ембарба були замінені на І. Егуараса та Ф. Портільо відповідно. На 76-й хвилині «Гетафе» отримав жовту картку, а Х. Іглесіас був попереджений. Потім Альмерія зробила ще дві заміни на 81-й хвилині, замінивши Лео Баптістао та А. Позо на Кайкі та Л. Рамазані. В останні кілька хвилин гри «Альмерія» зробила останню заміну: Л. Робертоне вийшов замість С. Кости на 86-й хвилині. На 88-й хвилині «Альмерія» отримала пізню жовту картку — попередження отримав Ф. Мартінес. Гетафе зробив останню заміну на 90-й хвилині: Порту замінив Х. Мату. Незважаючи на відважні зусилля «Гетафе», «Альмерія» втримала перевагу і здобула перемогу над господарями з рахунком 2:1. Це був захопливий матч, у якому вболівальники отримали масу задоволення. Обидві команди грали від душі, але в підсумку перемогу здобула «Альмерія».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Еспаньол — Гетафе, Реал — Альмерія.