Бєсєдін у черговому матчі «Омонії» зіграв 20 хвилин

2023-04-26 22:32 Нападник київського «Динамо» Артем Бєсєдін, який в останній день січня перейшов на правах оренди в кіпрську ... Бєсєдін у черговому матчі «Омонії» зіграв 20 хвилин

Нападник київського «Динамо» Артем Бєсєдін, який в останній день січня перейшов на правах оренди в кіпрську «Омонію», провів черговий матч за свій нинішній клуб.

Артем Бєсєдін

26-річний футболіст не потрапив до стартового складу «Омонії» на сьогоднішній поєдинок 1/2 фіналу Кубка Кіпру з «Пафосом», але з’явився на полі на 70-й хвилині зустрічі. Результативними діями Бєсєдін не відзначився.

Кубок Кіпру. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

«Омонія» — «Пафос» — 3:1 (1:1)
Голи:
Діскеруд (34), Кассама (79), Харалампус (90+7) — Валакарі (13)

«Омонія»: Фабіану, Метьюз, Лецьякс, Юсте, Баширу, Діскеруд (Кассама, 70), Лоїзу (Мілетич, 86), Ансаріфард (Харалампус, 86), Таджурі (Популіс, 77), Панагіоту, Какуліс (Бєсєдін, 70).

Додамо, що матч із «Пафосом» став для Бєсєдіна вже 12-м за «Омонію». Із результативних дій у його активі гол і гольова передача.

Кращий коментар

den.zaporozhye
Den Den - Наставник
27.04.2023 06:08
Гру я не бачив, але якщо Бєсєдін вийшов на поле на 70-й хвилині при рахунку 1-1, а переможні голи Омонія забила на 79-й і 97-й, то, на мою думку, його вихід на поле мав позитивний ефект :)