Вест Гем — Ліверпуль — 1:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-26 23:45 26 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ліверпуль — 1:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

26 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ліверпуль (Англія).

Вест Хэм - Ливерпуль - 1:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Ливерпуль - 1:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ліверпуль (Англія) — 1:2 (1:1)
Голи: Пакета (12) — Гакпо (18), Матіп (67)

Огляд матчу Вест Гем — Ліверпуль:

Матч між «Вест Гем Юнайтед» і «Ліверпулем» на стадіоні «Лондон Стедіум» був захопливим. Обом командам було за що грати, адже вони прагнули піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги. «Вест Гем» розпочав гру яскраво, забивши гол Л. Пакете на 12-й хвилині. Це був блискучий удар півзахисника «Вест Гема», який отримав м’яч за межами штрафного майданчика та закрутив його у верхній кут. У воротаря «Ліверпуля» не було жодних шансів. Однак «Ліверпуль» швидко відповів голом К. Гакпо на 18-й хвилині. Це був добре відпрацьований командний гол, коли «Ліверпуль» передавав м’яч навколо захисту «Вест Гема», а потім Гакпо завершив гол ударом низом у кут воріт. У «Вест Гема» був шанс знову вийти вперед на 55-й хвилині, коли Дж. Боуен забив гол. Однак гол було скасовано через офсайд. Це було спірне рішення, оскільки Боуен, отримавши м’яч, перебував у положенні «поза грою».

Потім «Ліверпуль» зробив дві заміни на 59-й хвилині, випустивши Дж. Хендерсона і Діого Йоту замість Тьяго і Л. Діаса відповідно. Зміни виявилися ефективними, і на 67-й хвилині «Ліверпуль» вийшов уперед завдяки голу Ж. Матіпа. Центральний захисник піднявся вище за всіх і переправив м’яч у ворота з кутового. Вест Гем спробував відповісти, випустивши на 70-й хвилині М. Антоніо та С. Бенрахму замість Д. Інгса та М. Корне відповідно. Однак «Ліверпуль» добре захищався і зумів утримати перевагу. Потім «Ліверпуль» зробив ще дві заміни на 78-й і 84-й хвилинах, замінивши Д. Нуньєса на К. Гакпо і К. Джонса на Дж. Мілнера відповідно. Ці заміни допомогли «Ліверпулю» довести гру до кінця і здобути перемогу. Загалом, це був чудовий матч між двома конкурентоспроможними командами. Заміни в складі «Ліверпуля» зіграли ключову роль у їхній перемозі, надавши їм додаткову атакувальну загрозу і допомогли відстояти свою перевагу. Вест Гем буде розчарований поразкою, але вони можуть пишатися своїми зусиллями проти сильної команди Ліверпуля.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Вест Гем, Ліверпуль — Тоттенгем.