Челсі — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-26 23:46 26 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

26 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Брентфорд (Англія).

Челси - Брентфорд - 0:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Брентфорд - 0:2. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Челсі (Лондон) — Брентфорд (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: К. Аспілікуета (37), Б. Мбеумо (78)

Попередження: Матіас Дженсен (46), R. Генрі (73), Фофана (73)

Огляд матчу Челсі — Брентфорд:

У день матчу Прем’єр-ліги на «Стемфорд Брідж» зустрілися «Челсі» та «Брентфорд». Обидві команди здобули перемоги у своїх останніх матчах і хотіли продовжити свою форму на полі. Від самого початку гри «Челсі» домінував, але не зміг скористатися своїми шансами. На 37-й хвилині з’явилися неприємні новини для «Челсі»: «Брентфорд» забив перший гол завдяки відхиленню м’яча від воріт капітана «Челсі» Сезара Аспілікуети. Іспанець міг лише спостерігати, як м’яч перелетів через його воротаря і опинився в сітці. Це вивело «Брентфорд» у лідери, і в другому таймі «Челсі» довелося все робити самому. На початку другого тайму «Челсі» зробив дві заміни: Конор Галлахер вийшов замість Марка Мадрика, а П’єр-Емерік Аубамеянг замінив Аспілікуету. Незважаючи на зміни у складі «Челсі», «Брентфорд» продовжував надійно захищатися, і «синім» було важко їх пробити. Головний півзахисник «Брентфорда» Матіас Єнсен отримав жовту картку на 46-й хвилині.

За цим послідували три швидкі заміни з боку «Брентфорда»; Йоан Вісса, Франк Оньєка і Шандон Баптіст вийшли замість Браяна Мбеумо, Міккеля Дамсгаарда і Йенсена. «Челсі» також здійснив третю заміну на 79-й хвилині: Рахім Стерлінг і Едуардо Фернандес вийшли замість Натаніеля Мадуеке і Жоао Фелікса. Проте всього за кілька хвилин «Брентфорд» завершив гру голом Брайана Мбеумо на 78-й хвилині. «Челсі» спробував повернутися в гру, але захист «Брентфорда» залишався сильним, і вони вистояли до фінального свистка. На останніх хвилинах гри «Брентфорд» зробив останню заміну: Ріко Генрі поступився місцем Аарону Хіккі. З фінальним свистком гравці та вболівальники «Брентфорда» відсвяткували перемогу у впертій боротьбі, а «Челсі» залишився жалкувати про згаяні шанси. Насамкінець слід зазначити, що «Брентфорд» продемонстрував солідну гру на «Стемфорд Брідж» і заслужено переміг. Завдяки цьому результату «Брентфорд» піднявся в Прем’єр-лізі, а надії «Челсі» на чемпіонський титул похитнулися. Це була захоплива гра у футбол, і обидві команди заслуговують на похвалу за свої зусилля.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Челсі, Брентфорд — Ноттінгем Форест.