Райо Вальєкано — Барселона — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-27 01:00 26 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Барселона — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

26 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Райо Вальекано - Барселона - 2:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Барселона - 2:1. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 2:1 (1:0)
Голи: Альваро Гарсія (19), Гарсія (53) — Левандовскі (83)

Предупредження: Бальде (32), Дж. Альба (34), Гаві (36), Рафінья (61), Украл Дмитрієвський (90+1)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Барселона:

У захопливому матчі, який відбувся на «Естадіо де Вальєкас», «Райо Вальєкано» зумів здобути приголомшливу перемогу над «Барселоною» з рахунком 2:1 у матчі Ла Ліги. Матч розпочався в напруженій манері від самого початку, обидві команди намагалися заволодіти перевагою. Однак саме «Райо Вальєкано» завдав першого удару, забивши гол на 19-й хвилині у виконанні А. Гарсії. Гарсії, чим привів домашній натовп у лють. Барселона, однак, не змирилася з цим і вперто чинила опір, намагаючись віднайти рівний рахунок. Але вони зіткнулися з жорстким опором з боку «Райо Вальєкано», який, здавалося, контролював ситуацію більшу частину першого тайму. По ходу матчу обидві команди продовжували протистояти одна одній, і з кожною хвилиною гра ставала все більш напруженою. Барселона завдала кілька ударів по воротах, але не змогла влучити у площину воріт, захист Райо Вальєкано стояв на своєму.

У другому таймі «Райо Вальєкано» продовжував домінувати, і Ф. Гарсія забив вирішальний гол на 53-й хвилині. Це поставило «Барселону» в небезпечне становище, оскільки час для порятунку результату спливав. Барселона щосили намагалася зрівняти рахунок і навіть зробила кілька замін, щоб спробувати переломити ситуацію. Однак лише на 83-й хвилині їм вдалося відігратися: Р. Левандовскі забив гол. Левандовскі забив гол, який повернув їх у гру. Однак «Райо Вальєкано» вистояв в останні хвилини гри, і, незважаючи на тиск з боку «Барселони», їм вдалося здобути знамениту перемогу. Матч був сповнений подій, кілька жовтих карток було видано обом командам. Лава запасних також була використана з користю: кілька гравців були введені в гру, щоб спробувати змінити хід матчу. Загалом, це був хороший матч, у якому «Райо Вальєкано» вдалося перевершити своїх більш іменитих суперників. Цей результат, безсумнівно, додасть їм упевненості в завтрашньому дні, а «Барселоні» доведеться перегрупуватися і повернутися сильнішою в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ельче — Райо Вальєкано, Барселона — Бетіс.