Вільярреал — Еспаньол — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-27 22:31 27 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) та ... Вільярреал — Еспаньол — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

27 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) та Еспаньол (Іспанія).

Вильярреал - Эспаньол - 4:2. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Эспаньол - 4:2. Чемпионат Испании, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Еспаньол (Іспанія) — 4:2 (0:1)
Голи: Етьєн Капуе (53), Парехо (63), Н. Джексон (80), Етьєн Капуе (90+2) — Хаві Пуадо (45), Хоселу (73)

Попередження: Н. Джексон (16), Калеро (40), Хаві Пуадо (58), Піно (58), К. Монтес (62), Хіль (77)

Огляд матчу Вільярреал — Еспаньол:

Вільярреал і «Еспаньол» зустрілися в захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні Estadio de la Cerámica. У той час як «Еспаньол» вийшов у лідери, забивши гол у першому таймі, «Вільярреал» помстився в другому таймі і в підсумку виграв матч із рахунком 4:2. Перший тайм був відзначений кількома жовтими картками: Н. Джексон отримав одну за Вільярреал на 16-й хвилині, а Ф. Калеро — за «Еспаньол» на 40-й хвилині. Єдиний гол у першому таймі трапився в перерві, коли Х. Пуадо вивів «Еспаньол» уперед. У другому таймі Вільярреал вийшов уперед, і Е. Капуе забив лише через вісім хвилин, зрівнявши рахунок. У другому таймі відбулося багато подій: І. Піно та Х. Пуадо отримали жовті картки за Вільярреал та «Еспаньол», відповідно, а К. Монтес — за «Еспаньол».

Вільярреал мав шанс повести в рахунку на 63-й хвилині з пенальті, але Д. Парехо промахнувся. Однак Парехо швидко виправився, забивши гол лише за кілька миттєвостей потому, і вивів «Вільярреал» уперед. Еспаньол відбився, і Хоселу забив гол на 73-й хвилині, щоб знову зрівняти рахунок. Однак «Вільярреал» відповів голом Н. Джексона на 80-й хвилині і вийшов уперед. В останні хвилини гри відбулося кілька замін, і на 90-й хвилині у складі «Вільярреала» з’явився А. Морено, який забив гол лише за кілька миттєвостей по тому і закріпив перемогу. Гравець «Еспаньола» Експосіто отримав червону картку на останній хвилині гри. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю дій з боку обох команд. Натиск Вільярреала в другому таймі та численні голи виявилися занадто складними для Еспаньола, і Вільярреал здобув заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Сельта, Еспаньол — Хетафе.