Колос — Шахтар — 1:3. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-28 17:00 28 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Шахтар — 1:3. Чемпіонат України, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

28 квітня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Шахтар (Донецьк).

Колос - Шахтер - 1:3. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Шахтер - 1:3. Чемпионат Украины, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 23-й тур

Колос (Ковалівка) — Шахтар (Донецьк) — 1:3 (1:0)
Голи: Оріховський (13) — А. Бондаренко (47), Л. Траоре (52), Келсі (80)

Попередження: Ю. Волинець (52), Богданов (64), B. Mykhaylichenko (73)

Огляд матчу Колос — Шахтар:

«Ковалівка» приймала донецький «Шахтар» на стадіоні «Ковалівка» у матчі Прем’єр-ліги, і це була захоплива гра від початку до кінця. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Колоса», але в другому таймі донецький «Шахтар» вийшов уперед, забивши три м’ячі і здобувши перемогу з рахунком 1:3. Перший гол у матчі відбувся на 13-й хвилині, коли гравець «Колоса Ковалівки» П. Оріховський влучив у сітку воріт. Цей гол задав тон запеклій боротьбі між двома командами, в якій обидві сторони мали багато можливостей забити. Після перерви донецький «Шахтар» зробив дві заміни, випустивши Н. Джурасека і Г. Гора. Джурасека і Г. Гочолейшвілі замість О. Зубкова і Ю. Конопля відповідно. Це рішення виявилося вирішальним, оскільки вдихнуло нове життя в атаку. На 47-й хвилині у ворота донецького «Шахтаря» було призначено пенальті, який класно реалізував А. Бондаренко, зрівнявши рахунок — 1:1. Через кілька хвилин Л. Траоре фантастичним голом на 52-й хвилині вивів донецький «Шахтар» уперед. За цим голом швидко пішла жовта картка для Ю. Волинця з «Колоса Ковалівки».

«Ковалівка» продовжувала йти вперед, але насилу пробивала оборону донецького «Шахтаря». На 64-й хвилині жовту картку отримав А. Богданов, і господарі поля зробили дві заміни, випустивши Р. Гончаренка та В. Лисенка. Гончаренка та В. Лисенка. На 73-й хвилині жовту картку отримав Б. Михайличенко, і донецький «Шахтар» зробив третю заміну, замінивши М. Шведа на А. Тотовицького. Колос Ковалівка зробив третю заміну, замінивши Ю. Ісаєнка на П. Оріховського. На 79-й хвилині в гру вступив гравець донецького «Шахтаря» К. Келсі, і вже за хвилину він забив третій гол у матчі. Колос Ковалівка зробив ще дві заміни: О. Ільїн вийшов замість В. Велетена, а С. Болбат замінив А. Гусола. Донецький «Шахтар» зробив останню заміну, випустивши Д. Топалова замість Б. Михайличенка. Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь донецького «Шахтаря», який у другому таймі продемонстрував відмінну командну гру і рішучість. «Колос Ковалівка» чинив гідний опір, але в підсумку не зміг утримати перевагу. Перемога донецького «Шахтаря» дозволила йому піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Колос Ковалівка» прагнутиме відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Колос, Шахтар — Минай.