РБ Лейпциг — Хоффенхайм — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 18:30 29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Хоффенхайм — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

РБ Лейпциг - Хоффенхайм - 1:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Хоффенхайм - 1:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Хоффенхайм (Німеччина) — 1:0 (1:0)
Голи: Нкунку (28)

Предупредження: Руді (62), Кевін Акпогума (86)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Хоффенхайм:

РБ Лейпциг стримав рішучий натиск команди 1899 Хоффенхайм і здобув перемогу з рахунком 1:0 в останньому матчі Бундесліги на «Ред Булл Арені». Господарі домінували на початку матчу і були винагороджені за свої зусилля, коли сенсація півзахисту Крістофер Нкунку на 28-й хвилині забив гол і вивів «РБ Лейпциг» уперед. Гоффенгайм спробував одразу ж відповісти, але їх стримала рішуча оборона «РБ Лейпциг». Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «РБ Лейпциг», і обидві команди вийшли на другий тайм, вирішивши знайти прорив. На початку другого тайму гості зробили заміну, випустивши С. Нсокі замість Анджеліно. Однак ця зміна не вплинула на гру «РБ Лейпциг», який продовжував грати з тією ж інтенсивністю, що й раніше. Потім господарі провели три швидкі заміни: Е. Форсберг, Д. Раум і Ж. Гвардіола замінили Андре Сілву, М. Гальстенберга і А. Діалло на 59-й хвилині. Хвилиною пізніше герой цієї ночі Нкунку з «РБ Лейпциг» був замінений на Д. Ольмо в четвертій заміні гри.

Хоффенхайм також здійснив дві швидкі заміни: на 61-й хвилині Г. Промеля і С. Руді замінили К. Баумгартнер і Д. Гайгер. Однак шанси «Гоффенгайма» на матч-відповідь були підірвані жовтою карткою, отриманою Руді на 62-й хвилині. РБ Лейпциг" продовжував іти вперед, але оборона «Хоффенхайма» залишалася непохитною. Обидві сторони зробили заміни: П. Кадерабек замінив Р. Скова у складі «Гоффенгайма», а М. Сімакан вийшов замість Б. Генріхса у складі «РБ Лейпциг» на 81-й хвилині. В останні хвилини гри гравець «Гоффенгайма» К. Акпогума був вилучений за несвоєчасну атаку на гравця «РБ Лейпциг». Незважаючи на всі зусилля, «Хоффенхайм» не зміг зрівняти рахунок, і «РБ Лейпциг» здобув заслужену перемогу з рахунком 1:0 перед своїми вболівальниками на стадіоні «Ред Булл Арена». Загалом, це була напружена гра, в якій обидві команди показали сильні результати. Однак раннього голу та надійного захисту «РБ Лейпциг» виявилося достатньо, щоб подолати фінішну лінію та зберегти надії на потрапляння до четвірки найсильніших у Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — РБ Лейпциг, Хоффенхайм — Айнтрахт.