Уніон — Байєр — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 18:31 29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Байєр — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Байєр (Леверкузен).

Унион - Байер - 0:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Байер - 0:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Уніон (Берлін) — Байєр (Леверкузен) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Діого Лейте (64), Оділон Косуноу (74)

Огляд матчу Уніон — Байєр:

Любителі футболу з нетерпінням чекали на матч між берлінським «Уніоном» і леверкузенським «Байєром». З піднесеним настроєм і енергією команди вийшли на поле стадіону «Ан дер Альтен Ферстерей», готові продемонструвати свою майстерність у лізі Бундесліги. Перша половина гри була наповнена інтенсивними діями з обох сторін, але вони не змогли скористатися жодною зі своїх можливостей. Рахунок 0:0 у перерві став істинним відображенням ігрового процесу. На початку другого тайму леверкузенський «Байєр» спробував вийти з глухого кута двома швидкими замінами на 62-й хвилині. А. Хлозек вийшов замість С. Азмуна, а М. Діабі — замість А. Адлі. Однак оборона «Уніон Берліна» трималася стійко і не давала їм жодного шансу забити. На 64-й хвилині жовту картку отримав гравець «Уніон Берлін» Д. Лейте, що ще більше загострило обстановку в матчі.

На 69-й хвилині команди провели чергові зміни: А. Лайдуні замінив А. Шафера у складі «Уніон Берлін». На 74-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» О. Коссуну отримав жовту картку, і гра продовжувала залишатися гострою до кінця. На 78-й хвилині берлінський «Уніон» здійснив дві заміни, випустивши Ж. Сібатчеу замість С. Мішеля і Ж. Хаберера замість М. Торсбі. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч закінчився безгольовою нічиєю. На останніх хвилинах гри до складу «Уніон Берлін» був введений Ж. Руссільон замість Н. Гіссельманна, але це виявилося надто пізно, щоб щось змінити. Насамкінець слід зазначити, що матч між «Уніон Берлін» і «Байєр Леверкузен» був напруженою битвою умів, і обидві команди мужньо билися. Підсумковий рахунок 0:0 став свідченням сильної оборони обох сторін, а глядачі отримали задоволення від захоплюючої гри у футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Уніон, Байєр — Кельн.