Кельн — Фрайбург — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 18:31 29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Фрайбург — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Фрайбург (Німеччина).

Кельн - Фрайбург - 0:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Фрайбург - 0:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Кельн (Німеччина) — Фрайбург (Німеччина) — 0:1 (0:0)
Голи: Р. Доан (54)

Предупредження: Ерік Мартел (24), Ніколас Хьофлер (61)

Огляд матчу Кельн — Фрайбург:

ФК «Кольн» і СК «Фрайбург» зустрілися в захопливому матчі Бундесліги на стадіоні RheinEnergieStadion. Оскільки обидві команди прагнули перемоги, матч був сповнений напружених моментів, що призвело до захопливої гри, яка була рівною впродовж усього матчу. У першому таймі обидві команди намагалися заволодіти перевагою, мали кілька нагод, але жодна з них не змогла реалізувати свої моменти. Однак на 24-й хвилині ФК «Кольн» отримав жовту картку після того, як Е. Мартель вчинив фол. Мартель вчинив фол. Ця подія тільки підвищила напруження матчу, оскільки обидві команди продовжували битися. У другому таймі «Фрайбург» вийшов вперед на 54-й хвилині, коли Р. Доан забив гол, зробивши рахунок 1:0. ФК «Кольн» швидко спробував повернутися в гру, і Д. Любичич вийшов на заміну на 57-й хвилині, сподіваючись створити більше шансів для своєї команди. Однак «Фрайбург» зумів відстояти свою перевагу, а Н. Хофлер отримав жовту картку на 61-й хвилині.

ФК «Кольн» продовжував іти вперед, зробивши ще дві заміни на 64-й хвилині: Б. Шмітц і Д. Зельке були замінені на К. Шиндлера та С. Тіггеса відповідно. СК Фрайбург також зробив заміни на 72-й хвилині: В. Гріфо був замінений на Р. Саллаї, а Р. Доан — на К. Сілділліа. ФК «Кольн» спробував відігратися, здійснивши ще дві заміни на завершальній стадії гри: Е. Мартель і Л. Майна були замінені на Д. Гусейнбашича і Д. Лімніоса відповідно. Однак, навіть отримавши додатковий імпульс від цих замін, ФК «Кольн» не зміг змінити результат матчу. На 90-й хвилині СК Фрайбург зробив останню заміну, замінивши Л. Холера на Н. Петерсена. Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь «Фрайбурга», залишивши ФК «Кольн» роботу з досягнення перемоги в майбутніх матчах. Загалом, це був напружений матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. Обидві команди доклали похвальних зусиль, але саме «Фрайбург» успішно втілив свої зусилля в перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Кельн, Фрайбург — РБ Лейпциг.