Айнтрахт — Аугсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 18:32 29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Аугсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Айнтрахт - Аугсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Аугсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: Елвіс Рексбечай (25) — Демірович (58)

Предупредження: Р. Вейга (20), Джуніор Діна Ебімбе (61), Демірович (61), Тута (79)

Огляд матчу Айнтрахт — Аугсбург:

У матчі Бундесліги між командами «Айнтрахт Франкфурт» і «Аугсбург» обидві команди показали хорошу гру на стадіоні «Дойче Банк Парк». У першому таймі «Айнтрахт Франкфурт» вийшов уперед завдяки невдалому голу гравця «Аугсбурга» Е. Рекшбекая на 25-й хвилині. Це був єдиний гол, забитий у першому таймі, і в перерві рахунок залишився 1:0. На початку другого тайму ФК «Аугсбург» здійснив дві вирішальні заміни, знявши з гри Р. Вейгу і випустивши А. Енгельса і Р. Гумні. Ці заміни, здавалося, внесли новий ритм у гру, і «Аугсбург» став виглядати більш загрозливо. На 58-й хвилині Е. Демірович забив зрівняльний гол, зробивши рахунок 1:1. Обидві команди грали агресивно, намагаючись знайти переможний гол, і суддя показав шквал жовтих карток.

Гравці «Айнтрахта Франкфурт» Ж. Діна Ебімбе і Тута отримали жовті картки на 61-й і 79-й хвилинах відповідно, а Е. Демірович з «Аугсбурга» також отримав жовту картку на 61-й хвилині. Обидві команди зробили ще три заміни: «Аугсбург» замінив Р. Варгаса на І. Кардону на 61-й хвилині, а Й. Баумгартлінгер був замінений на Н. Дорша на 71-й хвилині. Айнтрахт Франкфурт зняв А. Кнауффа і Ж. Діну Ебімбе, замінивши їх на П. Ааронсона і Ф. Аліду на 67-й і 82-й хвилинах відповідно. Матч закінчився за рівного рахунку 1:1, незважаючи на кілька пізніх замін з боку обох команд. Франкфуртський «Айнтрахт» замінив Р. Борре та Й. Ліндстрема на 82-й хвилині, а ФК «Аугсбург» замінив Й. Баумгартлінгера на Н. Баумгартлінгера на Н. Дорша і замінив Д. Бельжо на К. Йебоа на 90-й хвилині. Загалом, це був напружений і конкурентний матч між двома командами Бундесліги, обидві сторони показали свої сильні та слабкі сторони протягом 90 хвилин гри. Нічия дозволила «Айнтрахту Франкфурт» залишитися на 4-му місці в турнірній таблиці, а «Аугсбург» розташувався на 13-му місці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Айнтрахт, Аугсбург — Уніон.