Штутгарт — Боруссія М — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 18:34 29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Боруссія М — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Штутгарт - Боруссия М - 2:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Боруссия М - 2:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 2:1 (1:0)
Голи: С. Гірасі (22), Т. Кулібалі (83) — Джуліан Вейгл (77)

Предупредження: Джуліан Вейгл (45+1), Стефан Лайнер (61), Загаду (77), Атакан Каразор (87)

Огляд матчу Штутгарт — Боруссія М:

На «Мерседес-Бенц-Арені» відбувся захопливий матч Бундесліги між командами «ВФБ Штутгарт» і «Боруссія Монхенгладбах», який залишив домашню публіку в напрузі. Матч розпочався з рівної боротьби між двома сторонами, але саме «Штутгарт» вийшов уперед на 22-й хвилині завдяки голу С. Гірассі. Незважаючи на агресивну гру монхенгладбахської «Боруссії», перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. На початку другого тайму «Штутгарт» вийшов уперед, зробивши заміну на 56-й хвилині: замість Гірассі вийшов Т. Томаш. Однак монхенгладбаська «Боруссія» не здавалася, і на 78-й хвилині було призначено пенальті після фолу Д. Загаду. Й. Вайгль успішно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1:1 і знову чинячи тиск на ВФБ Штутгарт.

Гра набула драматичного обороту на 82-й хвилині, коли К. Ітакура з монхенгладбаської «Боруссії» був вилучений з поля з червоною карткою, давши «Штутгарту» необхідну перевагу. Потім Т. Кулібалі було призначено пенальті на 83-й хвилині, що дало змогу господарям поля знову вийти вперед. Коли до кінця основного часу залишалося всього кілька хвилин, монхенгладбаська «Боруссія» зробила кілька замін, ввівши в гру свіжих гравців, щоб дати їм шанс на боротьбу. Однак їхніх зусиль виявилося недостатньо, і матч закінчився з рахунком 2:1 на користь ВФБ Штутгарт. Матч проходив у запеклій боротьбі з обох сторін, але перемогу здобув «ВФБ Штутгарт». Хоча «Боруссія» з Монхенгладбаха не поїхала з перемогою, вони показали сильний виступ, продемонструвавши свої навички та спортивну майстерність. Матч став свідченням конкурентної природи німецького футболу, а адреналінова атмосфера на Mercedes-Benz-Arena тримала вболівальників на ногах протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Герта — Штутгарт, Боруссія М — Бохум.