Ельче — Райо Вальєкано — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 19:15 29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і ... Ельче — Райо Вальєкано — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Эльче - Райо Вальекано - 4:0. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаЭльче - Райо Вальекано - 4:0. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Ельче (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 4:0 (1:0)
Голи: Тете Моренте (45+1), Бойє (52), Фідель (53), Жерар Гамбо (72)

Попередження: A. Іраола (37), Клерк (40), Альваро Гарсія (45+4), E. Савельїч (71)

Огляд матчу Ельче — Райо Вальєкано:

У нещодавньому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естадіо Мануель Мартінес Валеро», «Ельче» показав домінуючу гру проти «Райо Вальєкано». У перерві матчу рахунок був 1:0 на користь «Ельче», але в другому таймі вони забили ще три голи і виграли матч із підсумковим рахунком 4:0. У матчі відбулося кілька цікавих подій, починаючи з червоної картки для гравця «Райо Вальєкано» Ф. Лежена на 27-й хвилині. Потім пішли жовті картки для гравця «Райо Вальєкано» А. Іраоли на 37-й хвилині та К. Клерка з «Ельче» на 40-й хвилині. Однак саме на 45-й хвилині перший гол у матчі забив Тете Моренте з «Ельче». Після цього перед самою перервою жовту картку отримав гравець «Райо Вальєкано» А. Гарсія.

Друга половина матчу розпочалася із заміни у складі «Райо Вальєкано», де А. Гарсія був замінений на А. Муміна. Муміна. Однак саме «Ельче» взяв гру під свій контроль, коли Л. Бойє забив другий гол на 52-й хвилині. Фідель додав ще один гол за «Ельче» всього за хвилину. Райо Вальєкано спробував повернутися в гру, зробивши три заміни поспіль, випустивши І. Палазона, О. Трехо та Р. де Томаса. Однак на 72-й хвилині Ельче знову забив гол, і Г. Гумбау опинився в сітці воріт. У другому таймі Ельче також зробив кілька замін, випустивши на поле Г. Верду, А. Колладо, Р. Гуті, Н. Меркау та Е. Понсе. Гравець «Райо Вальєкано» Е. Савельїч також отримав жовту картку на 71-й хвилині. Матч закінчився комфортною перемогою «Ельче» над «Райо Вальєкано». Вражаюча гра «Ельче» дозволила їм домінувати в матчі і завоювати всі три очки, що додасть їм впевненості в подальшому виступі в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Ельче, Райо Вальєкано — Вальядолід.