Лілль — Аяччо — 3:0. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 20:00 29 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Аяччо — 3:0. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Аяччо (Франція).

Лилль - Аяччо - 3:0. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Аяччо - 3:0. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 33-й тур

Лілль (Франція) — Аяччо (Франція) — 3:0 (3:0)
Голи: Андре Гомес (22), Андре Гомес (33), Кабелла (37)

Попередження: М. Сумано (28), J. David (29), Кевін Спадануда (71)

Огляд матчу Лілль — Аяччо:

У нещодавньому матчі Ліги 1, що відбувся на арені «Декатлон» — «Стад П’єр-Морой», «Лілль» зустрівся з «Аяччо». Цей матч був вирішальним для обох команд, оскільки вони прагнули поліпшити своє становище в лізі. У першій половині матчу «Лілль» грав у домінуючий стиль футболу. Їм вдалося швидко забити три голи поспіль, поставивши «Аяччо» в скрутне становище. Перший гол у матчі відбувся на 22-й хвилині, коли А. Гомеш із «Лілля» реалізував блискучий шанс і забив гол. Цей перший гол задав тон усьому іншому матчу. Аяччо намагався відбитися, але не зміг створити жодного серйозного моменту. На 28-й хвилині М. Сумано з «Аяччо» отримав жовту картку, а Ж. Давид з «Лілля» отримав жовту картку на 29-й хвилині. На 33-й хвилині «Лілль» подвоїв свою перевагу, коли А. Гомеш забив свій другий гол у матчі. Лише чотири хвилини потому Р. Кабелла з «Лілля» добив м’яч у сітку воріт, зробивши рахунок 3:0 на користь «Лілля». У другій половині матчу «Аяччо» спробував відігратися. Вони зробили заміну: на 46-й хвилині К. Байала замінив І. Чегра. Лілль також зробив заміну на 53-й хвилині, Г. Гудмундссон замінив Т. Веа.

На 57-й хвилині через офсайд у «Лілля» було скасовано гол, який в іншому випадку призвів би до рахунку 4:0. Аяччо отримав жовту картку на 71-й хвилині, її отримав К. Спадануда. Обидві команди зробили безліч замін протягом усього матчу, причому «Лілль» зробив три заміни, а «Аяччо» — дві. На 68-й хвилині А. Гомеш із «Лілля» був замінений, його замінив Б. Андре. В останні 10 хвилин матчу «Лілль» намагався зберегти свою перевагу, а «Аяччо» намагався забити втішний гол. На 79-й хвилині «Лілль» зробив ще дві заміни: Ж. Бамба замінив М. Байо, а Р. Кабелла був замінений на А. Унаса. На тій же хвилині А. Гомеш був замінений на К. Балеба. Аяччо зробив останню заміну на 90-й хвилині: В. Маркетті був замінений на І. Коне. Матч закінчився перемогою «Лілля» з рахунком 3:0, який домінував протягом усієї гри. Загалом, це був хороший матч для обох команд, але «Лілль» вийшов явним переможцем. А. Гомеш був найяскравішим гравцем матчу, забивши два голи і створюючи постійні проблеми для захисту «Аяччо». Перемога допомогла «Ліллю» зміцнити свої позиції в лізі, а «Аяччо» доведеться перегрупуватися і повернутися сильнішими в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Лілль, Аяччо — Тулуза.